erturgut sanat iletişim
İzmir'de Müzik, Resim, Tiyatro, Fotoğraf, Yazarlık, Dans, Yaratıcı Drama, Diksiyon Kursları

Resim Kursu İzmir


Erturgut Sanat > Erturgut Sanat Merkezi > Resim Kursu İzmir

Resim Kursu İzmir

Bugün sizlere İzmir’deki resim kursu hizmetlerinden ve Erturgut Sanat Merkezi’nin resin kursu hizmetlerinden bahsedeceğiz.

Resim-Kursu-İzmir

Aklınızda şu sorular mı var;

♦ Resim kursu İzmir’de nasıldır?

♦ İzmir sanat kurslarının hizmeti nasıldır?

♦ İzmir en iyi resim kursu hangisidir?

Merak etmeyin, yukarıda yazmış olduğum ve aklınıza gelebilecek diğer tüm soruların cevaplarını bu yazıda bulabileceksiniz. Dilerseniz yazımıza geçelim.


Resim Kursu Nedir?

Resim-kursu-nedir

Resim kursu, resim hakkında teorik ve pratik olarak bilgilendirmeler sağlanılarak, resim eğitimi verilen ayrıca çeşitli aktivitelerin yapıldığı eğitim programlarıdır.


İzmir’deki Resim Kurslarının Hizmetleri

İzmir-resim-kursu-hizmetler

İzmir’deki resim kurslarının çoğu genel olarak bilgilendirme ve az pratik çalışma ile eğitmektedir. Dilerseniz sizler için İzmir’deki resim kurslarının sağladığı hizmetleri madde madde yazalım;

♦ Resim kursunun ne olduğunun anlatılması.

♦ Resimin ne olduğunun anlatılması.

♦ Resim ve resim çizmek hakkında genel teorik bilgilerin anlatılması.

♦ Derslerde bir kaç yöntem ve teknik öğretilerek pratik eğitim sağlanması.


Erturgut Sanat Merkezi’nin Resim Kursu Hizmetleri | Neden Erturgut Sanat Merkezi?

Erturgut-Sanat-Merkezi'nin-Resim-Kursu-Hizmetleri Neden-Erturgut-Sanat-Merkezi

Erturgut Sanat Merkezi ailesi olarak, yıllardır süregelen tecrübemiz, profesyonel eğitimimiz ve prensiplerimiz doğrultusunda, sizlere her zaman en doğru, kusursuz eğitimler vererek sizlerin memnuniyetiniz için çalıştık. Dolayısıyla bu geçmiş, Erturgut Sanat Merkezi’nin karakteri haline geldi, dolayısıyla maddiyat için değil, güzel geri dönüşler, mutlu öğrenciler, memnun aileler, güzel dostluklar için çalıştık. Dilerseniz sizler için İzmir’deki diğer resim kurslarının aksine çok yararlı ve önemli hizmetlerimizi madde madde yazalım;

♦ Öğrenci adayının, Erturgut Sanat Merkezi’nin yıllardır sunduğu “Ücretsiz Deneme Dersi” hizmetinden yararlanıp, hem öğretmenleri, hem sanat merkezini hem de resim çizmek hakkında bilgileri edinmesinin sağlanması.

♦ Resim, resim çizmek ve ressamlar hakkında detaylı bir bilgilendirme sağlanması.

♦ Resim sanatına ömürlerini adamış ressamlar ve onların felsefeleri hakkında, belgeseller ve kitaplar yardımıyla bilgilendirme sağlanması.

♦ Resim ve resim çizmek hakkında verilebilecek bütün teorik bilgilerin aktarılması.

♦ Öğrencimizin hangi tarz resimler çizmek istediğini belirlemek için sohbetler yapılması.

♦ Öğrencinin “artı”larının ve “eksi”lerinin tespit edilmesini sağlayacak bir kaç alıştırma verilerek öğrencinin o an ki seviyesinin belirlenmesi.

♦ Seviyesi belirlenen öğrencinin artılarının üstüne gidilerek var olan yeteneğinin geliştirilmesi, eksilerinin ise çözümlenip, öğreniciyi kusursuzlaştırmak adına belli yöntemler ve ders konuları ile eğitim verilmesi.

♦ Çeşitli tekniklerin öğrenilmesini sağlayan alıştırmalar ile, bir okuldan daha iyi eğitim verilerek, öğrencinin her tekniğe hakim olunmasının sağlanması.

♦ Sürekli resimle iç içe olunması adına her birinin ayrı önemi ve kattığı bir şeyler olan ödevler verilerek, sürekli pratik yapılmasının sağlanması.

♦ Öğretmenlerimiz ve sanat merkezimizle iletişim kurup, aklına takılan her şeyi, her zaman sorabileceği iletişim ağlarının sunulması.

♦ Erturgut Sanat Merkezi’nde sürekli yapılan aktivitelere ve etkinliklere ücretsiz olarak katılabilmesi.


Resim-kursu-izmir

Yukarıda gördüğünüz gibi, İzmir’deki sıradan bir resim kursunu tercih etmek yerine Erturgut Sanat Merkezi’ndeki resim kursu hizmetini tercih etmek için çok fazla sebebiniz var. Eğer “Buradaki yazılar yeterli olmadı, ben sizin sanat merkezinizi görmek istiyorum hatta ücretsiz deneme derslerine katılmak istiyorum” diyorsanız da sizler için, sanat aşığı ve sanat ile uğraşmak isteyen herkes için kapımız 7/24 açık. Eğer internet üzerinden veya telefon ile ulaşmak istiyorsanız da bizlere ulaşabileceğiniz yerler şuralar;

♦ Adres: Cemal Gürsel Caddesi No: 426, Bayerler Apartmanı – Daire 1 – Karşıyaka Yalı, 35600
♦ Çalışma saatleri: Hafta içi hergün 09:00–23:00
♦ Telefon: 0507 959 63 33
♦ Erturgut Sanat Merkezi Web Sitesi: https://www.erturgutsanatmerkezi.com/

Etiket: , ,

erturgut sanat merkezi Aşağıdaki İlginç Yazıları Okumanızı Öneririz