erturgut sanat iletişim
İzmir'de Müzik, Resim, Tiyatro, Fotoğraf, Yazarlık, Dans, Yaratıcı Drama, Diksiyon Kursları

Kurs Kampanyaları


Erturgut Sanat Merkezi > Erturgut Sanat Merkezi > Kurs Kampanyaları

müzik kursu kampanyaları

Erturgut Sanat Merkezinde her duruma uygun bir kampanya bulunmaktadır, hem eğlenceli, hem uygun fiyatlı, sanat dostu kampanyalar aşağıdaki gibidir, siz de size en uygun kampanyadan yararlanarak kurslar konusunda indirim alabilirsiniz, kesinlikle siz de kendinize uygun bir kampanya bulabilirsiniz.

Amacımız hem öğretmenin maddi olarak tam hakkını vermek hem de sizleri bütçe olarak yormadan iyi bir eğitimi, eğlenceli bir şekilde almanızı sağlamaktır fakat unutulmamalıdır ki alınan şey bir malzeme değil, sizinle ömür boyu birlikte olacak bir hobi, hayatınıza artı katacak önemli bir değerdir. Ayrıca sizleri ücretsiz deneme derslerine bir kahvemizi içmeye, sanat merkezimizi gezmeye de bekliyoruz (:

Happy Hours Kampanyası

Haftaiçi saat 3ten önce alacağınız tüm derslerde 25 TL indirim! ( Kampanya kişi sayısıyla sınırlıdır lütfen telefonla bilgi alınız)

Sınıf Müzik Dersleri Kampanyası

Sınıf dersi / aylık ücretimiz: Kampanya dahilinde 160 TL yerine 115 TL

Sınıf derslerimizin günleri ortak olarak belirlenmektedir, sınıf dersleri için ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Aylık 8 Saatlik Ders Kampanyası

Birebir özel derslerde ayda 4 saat yerine 8 saat ders almak istediğinizde fiyatlar konusunda 50 TL indirim uygulanmaktadır.

Solfej Dersi Kampanyası

Aldığınız müzik derslerinin yanında solfejle desteklemek istiyorsanız sınıf solfej derslerimize katılabilirsiniz. Aylık 4 Saatlik Solfej sınıf derslerinin katılım ücreti ise aylık olarak 35 TL’dir. Pazar günleri saat 10.00’da gerçekleşen solfej dersleri sınıf halinde gerçekleşmektedir. Sınıf solfej dersleri öğrencilerin birbirlerini tanıması sosyal bir ortam oluşması adına da faydalı olmaktadır. Sınıf derslerine katılmak için ön kayıt yaptırmak gerekmektedir.

Kardeş / Arkadaş / Tanıdık İndirimi

Kursa 2 kardeş, 2 arkadaş gibi 1’den fazla kişi aynı anda yazıldığı takdirde kişi başı 20 TL indirim uygulanmaktadır.

1 Kişi 2 Kurs İndirimi

Eğer aynıda anda birden fazla kurs almak isterseniz müzik, resim, tiyatro, fotoğraf kurslarını aynı anda almanız durumunda 2. kursta indirim uygulanmaktadır.

Sınıf Resim Dersleri Kampanyası

Sınıf derslerimizde yeni kurlar 2 ayda 1 açılmaktadır, açılacak olan sınıfların tarihleri aşağıdaki gibidir, size en uygun olana ön kayıt yaptırabilirsiniz.

1 Mart Pazar Saat 14.00
3 Mayıs Pazar Saat 14.00
5 Temmuz Pazar Saat 14.00
6 Eylül Pazar Saat 14.00

Sınıf dersi / aylık ücretimiz: Kampanya dahilinde 160 TL yerine 125 TL

Sınıf Fotoğrafçılık Dersleri Kampanyası

Sınıf derslerimizde yeni kurlar 2 ayda 1 açılmaktadır, açılacak olan sınıfların tarihleri aşağıdaki gibidir, size en uygun olana ön kayıt yaptırabilirsiniz.

1 Mart Pazar Saat 12.00
3 Mayıs Pazar Saat 12.00
5 Temmuz Pazar Saat 12.00
6 Eylül Pazar Saat 12.00

Sınıf dersi / aylık ücretimiz: Kampanya dahilinde 160 TL yerine 125 TL

Etiket:

erturgut sanat merkezi Aşağıdaki İlginç Yazıları Okumanızı Öneririz