erturgut sanat iletişim
İzmir'de Müzik, Resim, Tiyatro, Fotoğraf, Yazarlık, Dans, Yaratıcı Drama, Diksiyon Kursları

İzmir’de Bateri Fiyatları


Erturgut Sanat Merkezi > Bateri > İzmir’de Bateri Fiyatları

bateri fiyatlarıBateri çalmaya karar verdiniz fakat bateri büyük bir müzik aleti, fiyatı da pahalıdır diye düşündünüz ve neredeyse vazgeçiyordunuz ama bir saniye durun, vazgeçmeyin! Bateri fiyatlarıyla ilgili yazımıza televizyon reklamı gibi bir giriş  yaptık.

Öncelikle bateri fiyatları sandığınız kadar pahalı değil, evde çalışmak için uygun fiyatlı elektronik bateriler bulunmaktadır ve gerçek bateriye yakın kalite de sesler de vermektedir. Dijital baterinin sesinin ayarlabilir olması ayrıca kulaklık da takılabilir olması evde bateri çalışmayı daha da kolaylaştırmaktadır.

Bu yazımızda dijital bateri ( elektronik davul ) fiyatları hakkında bilgi vereceğim. HXM, Alesis, Medeli gibi markaların uygun fiyatlı elektronik baterileri bulunmaktadır. Gelelim asıl merak edilen konuya fiyatlara, bateri fiyatları ortalama olarak 400 dolardan başlamaktadır, daha uygun fiyatlı bateriler de bulunmaktadır fakat bilmediğiniz, emin olmadığınız bir müzik marketten bateri satın almanızı kesinlikle önermemekteyiz.

Bateri fiyatları izmir diye arattıysanız, İzmirde bateri satın almak isteyenler, bateri fiyatlarını araştıranlar bütçeleri doğrultusunda en uygun bateriyi almak için bize mail atarak ayrıntılı bilgi alabilirler.

Bateriyle ilgili aşağıdaki anahtar kelimeleri arıyorsanız doğru yerdesiniz

izmir bateri kursları – bateri kursu karşıyaka – bateri dersi izmir – bateri kursu izmir bornova – bateri kursu izmir buca – bateri kursu izmir karşıyaka

erturgut sanat merkezi Aşağıdaki İlginç Yazıları Okumanızı Öneririz