erturgut sanat iletişim
İzmir'de Müzik, Resim, Tiyatro, Fotoğraf, Yazarlık, Dans, Yaratıcı Drama, Diksiyon Kursları

Tiyatro Kursu İzmir


Erturgut Sanat Merkezi > Tiyatro > Tiyatro Kursu İzmir

Tiyatro Kursu

 

tiyatro kursu izmir
Tiyatro kursu İzmir ile ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki sayfadan alabilirsiniz.

Tiyatro Kursu hakkında ayrıntılı bilgi.

Tiyatro kursuna başlamadan önce bizi arayıp ücretsiz tiyatro deneme dersi için randevu alabilirsiniz böylelikle tiyatro öğretmenimizle tanışıp konuyla ilgili çok daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Tiyatro kursumuza ulaşım İzmir’in her yerinden çok kolaydır, bir metro, bir otobüs veya vapur yoluyla tiyatro kursumuza ulaşabilirsiniz.

Gelişim çağında ki bireylerin kendisini ifade edebilme yeteneğini ortaya çıkarmak ve bunun yanında bir takım yaratıcı düşünme, jest mimik kullanımı ve duygu yansıtımı gibi temel konularda kişinin gelişimini sağlamaya yönelik bir etkinliktir. Tiyatro kursunun temel avantajlarından biri de kişinin kendisini geliştirime safhasında ona hız kazandırmak ve bu sırada da bireyi sıkmamaktır. Birey grup içinde yapılan etkinlikler ile doğrudan ve dolaylı olarak bir çok kazanım elde eder. İleri ki yaşantıda iş ve aile hayatında birçok yarar sağlayacak olan bu eğitimin interaktif olması grup içinde ki etkileşimi artırır ve her türlü konuda beraber karar verme ve ortak sonuca ulaşmayı da hedefler.

Tiyatro Kursu İzmir Tiyatro Kursu İzmir – Tiyatro Dersi İzmir

Etiket: , , , , ,

erturgut sanat merkezi Aşağıdaki İlginç Yazıları Okumanızı Öneririz