erturgut sanat iletişim
Müzik – Resim – Tiyatro – Fotoğraf Kursu İzmir

Online Dersler


Online Dersler

 

Erturgut Sanat Merkezinde, sanat alanında, müzik, resim fotoğraf dallarında internet üzerinden online dersler Türkiye’de bir ilktir!

online-müzik-dersiDerslerin en büyük avantajı, derslerin dakika bazında gerçekleşmesidir. Dersler için saatlik değil dakikalık ücret ödersiniz. Böylelikle ne kadar ders alacağınız tamamen size kalmıştır.

Günümüzde en etkili ve en hızlı iletişim aracı internettir. Bir çok üniversite bile eğitimlerini uzaktan olarak internet üzerinden gerçekleştirmektedir. Ayrıca Avrupada bazı konservatuarlar bile internet üzerinden online, canlı müzik eğitim çalışmalarına başlamıştır.

Evinden çıkmadan bilgisayar başından müzik aleti çalmayı öğrenmek isteyenler için en iyi seçenek olan online müzik dersleridir. Online müzik dersleriyle dünyanın neresinde olursanız olun müzik eğitimi alabilirsiniz. Ayrıca dersler sonrasında, ders sırasında kullanılan tüm dökümanlar size mail atılmakta ve eğer kullanılacak olan bir metod varsa kargoyla size ulaştırılmaktadır. Derslere başlamadan önce isterseniz “Demo Dersi” almanız mümkündür.

Online (İnternet Üzerinden Müzik Dersleri) dersler için tek yapmanız gereken adımlar aşağıdaki gibidir

– Skype’ı http://www.skype.com/tr/download-skype/skype-for-computer/ adresinden indiriniz.
– Skype’a üye olunuz
– Skype hesabınıza giriş yaparak ErturgutSanat kullanıcı adıyla Erturgut Sanat Merkezi Online Müzik derslerini ekleyiniz.

Her ders 60 dakika sürmektedir.
Ders yapmak için en az 1 gün öncesinde randevu almanız gerekmektedir.
Dersler alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.
İlk ders tanışma dersidir ve ücretsizdir.

Sanat derslerinde, tekniklerle ilgili konu anlatımları en az 15 dakika, soru-cevap şeklindeki çalışmalar ise en az 5 dakika olması önerilir.

Online Gitar Dersleri

Ayrıca youtube’dan eğitim videolarımızı da izleyebilirsiniz

Online Müzik Eğitim Videoları

İnternet üzerinden gitar dersleri, internet üzerinden keman dersleri, online müzik kursu gibi şeyler düşünüyorsanız sitemiz üzerinden bizimle hemen iletişime geçip derslere başlayabilirsiniz.