erturgut sanat iletişim
İzmir'de Müzik, Resim, Tiyatro, Fotoğraf, Yazarlık, Dans, Yaratıcı Drama, Diksiyon Kursları

Keman Çalmak


Erturgut Sanat Merkezi > Keman > Keman Çalmak

Keman Çalmak

keman kursu izmirBirçok kişinin kemanla ilgili söylediği, söylenti olarak dolaşan şeyler var; keman çalmak çok zordur, herkes keman çalamaz,  keman kursu almaya küçük yaşta başlamak gerek, keman en zor müzik aletidir gibi.

Tabi ki bunlar büyük oranda söylenti olan gerçekçiliği tam olmayan şeylerdir. Elbette her müzik aleti kendince zordur fakat keman gibi perdesiz enstrümanlar diğer müzik aletlerine göre biraz daha zordur fakat bu kemanı çalınmaz kılan bir şey değildir.

Fiziksel bir rahatsızlığınız engel olmadığı sürece herhangi bir hobi edinmenin hiç bir yaşı yoktur, bunun aksine müzik bir çok rahatsızlığın tedavisinde bile kullanılır, tam anlamıyla ruhun gıdasıdır, her yönden dengeli beslenmeyen bir kişi sağlıklı olamayacağı için insanın ruhunu da sanatla beslemesi gerekir.

Keman eğitimi alan, sanatla iç içe olan her yaştan kişiler hem stres atarak hemde hayatın monotonluğuna ve tek düzeliğine son vermektedir. Hayatınıza renk katmak için daha ne bekliyorsunuz?

Ertelemeyi bırakın ister Bornova’ da ister Karşıyaka’ da ister Buca’ da, İzmir’ in neresinde olursanız olun ister keman kursu alarak ister sanatın ilgilendiğiniz dallarında ders alarak, hayatınıza renk katmak için neler yapabileceğinizi öğrenmek, monotonluktan kurtulmak için size bir telefon uzaklıktayız.

keman kursu izmirkeman kursu izmir karşıyaka – keman dersi izmir – keman kursu izmir buca – keman kursu karşıyaka – karşıyaka keman dersi – keman fiyatları izmir – izmirde keman kursları

Etiket: , , , , , ,

erturgut sanat merkezi Aşağıdaki İlginç Yazıları Okumanızı Öneririz