erturgut sanat iletişim
İzmir'de Müzik, Resim, Tiyatro, Fotoğraf, Yazarlık, Dans, Yaratıcı Drama, Diksiyon Kursları

Kampanyalar


Kampanyalar

Erturgut Sanat Merkezinde her duruma uygun bir kampanya bulunmaktadır, hem eğlenceli, hem uygun fiyatlı, sanat dostu kampanyalar aşağıdaki gibidir, siz de size en uygun kampanyadan yararlanarak kurslar konusunda indirim alabilirsiniz, kesinlikle siz de kendinize uygun bir kampanya bulabilirsiniz.


müzik kursu kampanyalarıAmacımız hem öğretmenin maddi olarak tam hakkını vermek hem de sizleri bütçe olarak yormadan iyi bir eğitimi, eğlenceli bir şekilde almanızı sağlamaktır fakat unutulmamalıdır ki alınan şey bir malzeme değil, sizinle ömür boyu birlikte olacak bir hobi, hayatınıza artı katacak önemli bir değerdir. Ayrıca sizleri ücretsiz deneme derslerine bir kahvemizi içmeye, sanat merkezimizi gezmeye de bekliyoruz (:


Müzik Kursuna Yazılan Herkese Teori Dersleri Hediye

Müzik kurslarına yazılan tüm öğrencilerimize Pazar günleri saat 10.00’da ücretsiz müzik teorisi dersi hediye ediyoruz.


Tavsiye Programı

Tavsiye programı çerçevesinde kursumuza yönlendireceğiniz öğrencilerin kursa yazılıp sizin isminizi vermesi durumunda  ilk aylık kurs ücretinin %15’i size ödenmektedir. Yönlendirdiğiniz her öğrencinin ödediği bedelin %15’i tarafınıza ödenecektir.


Kurs Alana Kurs Hediye!

Erturgut Sanat’tan her hangi bir ders alan herkese telefon fotoğrafçılığı atölyesine katılımı ücretsiz hediye ediyoruz! Siz bir ders alıyorsunuz biz de bir hobi daha hediye ediyoruz! Ayrıntılar burada: “Fotoğraf kursu hediye kampanyası


Happy Hours Kampanyası

Haftaiçi saat 12den önce alacağınız tüm derslerde 25 TL indirim! ( Kampanya kişi sayısıyla sınırlıdır lütfen telefonla bilgi alınız)


Sınıf Müzik Dersleri Kampanyası

Sınıf dersi / aylık ücretimiz: Kampanya dahilinde 230 TL yerine 149 TL

Sınıf derslerimizin günleri ortak olarak belirlenmektedir, sınıf dersleri için ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir.


Aylık 8 Saatlik Ders Kampanyası

Birebir özel derslerde ayda 4 saat yerine 8 saat ders almak istediğinizde fiyatlar konusunda 60 TL indirim uygulanmaktadır.


Solfej Dersi Kampanyası

Aldığınız müzik derslerinin yanında solfejle desteklemek istiyorsanız sınıf solfej derslerimize katılabilirsiniz. Aylık 4 Saatlik Solfej sınıf derslerinin katılım ücreti ise aylık olarak 35 TL’dir. Pazar günleri saat 10.00’da gerçekleşen solfej dersleri sınıf halinde gerçekleşmektedir. Sınıf solfej dersleri öğrencilerin birbirlerini tanıması sosyal bir ortam oluşması adına da faydalı olmaktadır. Sınıf derslerine katılmak için ön kayıt yaptırmak gerekmektedir.Kardeş / Arkadaş / Tanıdık İndirimi

Kursa 2 kardeş, 2 arkadaş gibi 1’den fazla kişi aynı anda yazıldığı takdirde indirim uygulanmaktadır.


6 Ay Peşin Ödemeye Gitar / Keman Hediye

Gitar veya keman kursuna kayıt yaptırırken 6 ay peşin ödeme gerçekleştirdiğiniz takdirde keman veya gitar hediye.


1 Kişi 2 Kurs İndirimi

Eğer aynıda anda birden fazla kurs almak isterseniz müzik, resim, tiyatro, fotoğraf kurslarını aynı anda almanız durumunda 2. kursta indirim uygulanmaktadır.


Sınıf Resim Dersleri Kampanyası

Sınıf dersi / aylık ücretimiz: Kampanya dahilinde 230 TL yerine 149 TL


Sınıf Fotoğrafçılık Dersleri Kampanyası

Sınıf dersi / aylık ücretimiz: Kampanya dahilinde 230 TL yerine 149 TL


Erturgut Sanat Merkezi olarak öğrencilerimize anlaşmalı kurumlarımızda indirim imkanı sağlıyoruz!

Erturgut Sanat üyelerine RenaissanceWorkz, MultisocialEvents, Barboo, Evders, Arkantos Çeviri gibi platformlarda özel indirimler.


Aynı anda sadece 1 kampanyadan yararlanılabilir.