erturgut sanat iletişim

İzmir’den Sanat Haberleri | Erturgut Sanat


Erturgut Sanat Merkezi > Erturgut Sanat Merkezi > İzmir’den Sanat Haberleri | Erturgut Sanat

Hep “biz büyük bir sanat ailesiyiz” dedik, o yüzden de böyle samimi bir yazı hazırladık, çünkü biz gerçekten bir aileyiz.
Bu seneye, “2018 yılı güzel bir yıl olacak” diye başladık fakat sanat merkezimizin neşe kaynağı, babası Osman Nuri Erturgut‘u kaybetmemiz bizi çok etkiledi ama böyle olmayacağını, sadece üzülüp yas tutarak hiç bir yere gelemeyeceğimizi fark ettik ve babamız da böyle olsun istemezdi. Bu yüzden tekrar hareketlenmeye başladık, işte Erturgut Sanat’tan güncel haberler burada (:

Mısradan Senfoniye Konseri Çok Yakında!

25 Şubat 2018, Saat: 20.00’de Deniz Baykal Kültür Merkezi‘nde sahneleniyor! Tüm koltuklar dolmadan siz de yerinizi şimdiden ayırtabilir, biletinizi sanat merkezimizden alabilirsiniz! Etkinlikler detayları burada; Erturgut Sanat Orkestrası: Mısra’dan Senfoni’ye 

Mısra’dan Senfoni’ye 25 Şubat’ta


Etkinliklerimiz Başlıyor, Bizi Takipte Kal!

Sosyal aktivitelerimiz tekrar başlıyor, bir çoğunu ücretsiz olarak düzenlediğimiz sosyal aktivitelerimiz çok yakında başlıyor, aklımıza gelen, eğlenceli, ilginç her şeyi  hem bu etkinlikleri hem arada yaptığımız çekilişleri görmek hem de eğlenceli paylaşımlarımıza ortak olmak için bizi instagramdan takip edebilirsiniz. Erturgut Sanat Instagram Hesabı için: ErturgutSanat Bizi instagram’dan takip etmezsen çok şey kaçırırsın bizden söylemesi!

Bizi İnstagram’dan Takip Etmezsen Çok Şey Kaçırırsın!


Referans Ol, Ders Kazan!

Erturgut Sanat’a arkadaşını getirip kursa yazdıran herkese 100 TL değerindeki telefon fotoğrafçılığı atölyemizi hediye ediyoruz! Artık hepimiz telefonlarımızla fotoğraf çekiyoruz peki bunun eğlenceli bir eğitimini alarak telefonlarımızla neden harikalar yaratmayalım ki? Hem de sadece 1 arkadaşımızın kursa yazılması için referans olarak! Bu eğitime katıldıktan sonra çektiğin fotoğrafları görenler şaşıracak ve sırrını öğrenmek için çabalayacaklar!

Arkadaşını Getir, Telefon Fotoğrafçılığını Götür!


Biz de Youtuber Olduk

Baktık ki herkes youtuber oluyor, kendine youtube’da bir şekilde yer buluyor, bizim neyimiz eksik dedik ve çok eğlenceli youtube videoları çekmeye başladık, sen de bu videolarda yer alabilir veya sadece bu videoları izleyerek eğlenebilirsin, hatta kanalımıza abone bile olabilirsin ama bizce gelip youtube videolarında boy gösterebilirsin! Ya da bize yeni videolar çekmemiz için fikir verebilirsin, buna çok ihtiyacımız var, sence nasıl videolar çekmeliyiz?  Youtube videolarımıza buradan ulaşabilirsin; Erturgut Sanat Youtube

Erturgut Sanat da Youtuber Oldu!


Sınıf Dersleri Başladı Fiyatlar Düştü!

5-6 Kişilik sınıf dersleri veya sadece arkadaşlarınla beraber gelebileceğin ve sınıfta sizden başlasının olmayacağı 2-3 kişilik özel sınıf dersleri şeklinde başlayan sınıf derslerimizle kurs fiyatlarımızda kampanya yaptık!

5-6 Kişilik Toplu Sınıf Dersleri Aylık 150 TL
2-3 Kişilik Özel Sınıf Dersleri Aylık 185 TL

Sanat yapmak isteyene, uygun fiyat, cep yakmayan seçenekler!

Erturgut Sanat Sınıf Dersleri


Kurumsal Atölyelerimiz Başladı!

Şirketlere yönelik gerçekleştirdiğimiz, motivasyon arttırıcı, eğitici ve eğlenceli atölyelerimiz başladı. Siz de bir şirket çalışanıysanız bu atölyelerimizi şirketinize sunmamız için bize yardımcı olabilirsiniz, bizi, şirketinizde konuyla ilgili görüşebileceğimiz kişilere yönlendirip atölyelerimizi sunmamıza yardımcı olabilirsiniz.

+ Ses Terapisi
+ Diksiyon ve Beden Dili
+ Vücut Perküsyonu
+ Ekip Oyunları
+ Resim Atölyesi
+ Çeşitli Müzik Atölyeleri
+ Tiyatro Atölyesi
+ Rehber Eşlikli Geziler
+ Temel Fotoğraf Atölyesi

ve çok daha fazla atölye etkinliğini şirketlerde gerçekleştiriyoruz, gerçekleştirebileceğimiz diğer atölyelere de buradan ulaşabilirsiniz; Şirket Atölyeleri


Seni Hiç Unutmayacağız | Osman Nuri Erturgut | Sanat Merkezimizin Babası


Bize ulaşmak istersen whatsapptan ( 0507 95 96 333 ) yazabilirsin ama lütfen aşağıdakileri yapmayı unutma;
+ Erturgut Sanat’ı instagramdan takip etmek
+ Erturgut Sanat youtube kanalına abone olmak
+ Öğrenci getirme konusunda referans olup fotoğraf dersi kazanmak
+ Mısra’dan Senfoni’ye konserimize gelip, unutulmayacak bir deneyim yaşamak!
+ Şirket atölyelerimizi çalıştığınız şirketlere sunabilmemiz için bizi yönlendirmek.

Sanat dolu günler, en yakın zaman da sanat merkezine çay ya da kahve içmeye de bekleriz, biz hala büyük bir sanat ailesiyiz (:

Etiket: , ,

erturgut sanat merkezi Aşağıdaki İlginç Yazıları Okumanızı Öneririz