erturgut sanat iletişim
İzmir'de Müzik, Resim, Tiyatro, Fotoğraf, Yazarlık, Dans, Yaratıcı Drama, Diksiyon Kursları

Şan Dersi


Şan Dersi

Ses Eğitimi İzmir’le Kısa Sürede Güzel Şarkı Söyleyebilirsiniz!

 

+ Sesinizi kullanmayı öğrenme garantili şan dersleri
+ Uygun fiyatlı ses eğitimi kursları!
+ Kısa zamanda en iyi sonuç!

İzmir’in en çok tercih edilen ve açık ara farkla beğenilen şan kursu Erturgut Sanat’ta! İddaa ediyoruz, 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayıp alacağınız ücretsiz deneme derslerimizden sonra siz de çok memnun kalacak ve en iyi şan eğitimini alacaksınız!

Ayrıca aklınıza takılan tüm sorular için Kursa Başlamadan Önce Bilinmesi Gereken 6 Şey yazımıza tıklamanızı ve okumanızı kesinlikle öneririz. https://www.erturgutsanatmerkezi.com/sik-sorulan-sorular/


Şan dersi yazımızda cevabını bulabileceğiniz bazı sorular;

– Şan dersi sesi güzelleştirir mi, herkes güzel şarkı söyleyebilir mi?
– Ne kadar zamanda güzel şarkı söyleyebilirim?
– Şan dersine başlamak için yaş, yetenek gibi sınırlamalar var mı?
– Şan dersi ücretleri ne kadar, kayıt için ne gerekiyor?

gibi bir çok sorunun cevabını şan dersi yazımızda veriyoruz, fakat yazımızı sonuna kadar okuduktan sonra cevabını bulamadığınız sorular varsa yazımızın devam olan diğer şan dersi yazımızı okuyabilirsiniz; Şan Kursu İzmir


Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek, siz de gerçekleştirdiğimiz etkinlik ve atölyelerden haberdar olabilir ve ücretsiz katılabilirsiniz, lütfen sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın; Erturgut Sanat Sosyal Medya Hesapları


Şarkı söylemek pozitif enerjiyle dolup, pozitif enerjinizi etrafa yaymanızı sağlar, stres atma ve mutlu olma yöntemidir, deşarj olmak için birebirdir, ruhun son kullanma tarihli olmayan kırışıklık kremidir, hayat sarkmasına birebirdir, öyle keyiflidir ki dünyalara bedeldir, bir çok şeye iyi gelen bir tedavi yöntemidir, insanın tek başına yapabildiği en güzel şeydir. Artık sadece bir dinleyici olmak değil söylemek de istiyorsanız acele edin!


Şan Derslerinde Neler Öğretiliyor?

Erturgut Sanat şan eğitimlerimizde kişinin  ses tellerinin,  damak, diş, dil ve dudakların,  göğüs boşluklarının ve kafatası boşluklarınınen doğru şekilde kullanılması gösterilmektedir.


şan-dersi

Ücretsiz Deneme Dersi İçin Hemen Arayın!


Şan Dersi Ne İşe Yarar?

İnsanın sahip olduğu ilk müzik aleti sesidir. Kişi sesini doğru kullanmayı öğrenerek sesini daha etkileyici şekilde kullanabilir ve bunu yapmak sesine güzellik katmak için şan dersi kesinlikle gereklidir.

Erturgut Sanat Şan Kurslarına, ses eğitimi derslerine katılan öğrenciler seslerini doğru kullanmayı, kesintisiz olarak kullanmayı, doğru notalardan söylemeyi, sesini doğru notalara ayarlamayı ve farklı yüksekliklerden söylemeyi öğrenir, şan dersi sonrasında sesinizdeki değişimi herkes farkeder.

şan dersi izmir

İzmir’in En İyi Şan Kursu

Şan eğitimi denildiği zaman ilk önce insanlar şarkı söylemeyi düşünürler ama bu şan dersinin yani ses eğitiminin tam olarak karşıladığı şey değildir, evet şarkı söylemek konusunda gelişim sağlar fakat şan eğitiminin yararları sadece bu kadar değildir.

Alacak olduğunuz şan eğitimi sayesinde hem sesinizi eğiteceksiniz hem de doğru bir şekilde nefes almayı öğrenip doğru nefes almayı alışkanlık edineceksiniz.

Alacağınız şan dersleri sayesinde diksiyonunuzu da düzeltecek ve daha etkili konuşmayı öğreneceksiniz ve konuşma sırasında yaşanan nefes sorunlarınızı ortadan kaldırabileceksiniz. Yani şan eğitimi sadece şarkı söylemeniz için değil, iletişim ve insan ilişkilerinizi güçlendirmeniz konusunda da yararlı bir eğitimdir.

Halkla ilişkiler üzerine kurulu olan pazarlama v.b. meslek gruplarından olan kişilerin de şan dersi almasında yarar vardır.

Şan dersleri programı her ders yinelenen ve tekrarlarla geliştirilen çalışmalar ve her derste farklı bir konunun anlatıldığı sürekli ilerleyen çalışmalar olarak iki ana eksende toplanabilir.


Şan Dersi Programı

– Streching / Esneme Egzersizleri
– Esneme Çalışmaları (Vücut üzerindeki tüm gerilimi yok etmeye yönelik çalışmalardan oluşan esneme çalışmaları)
– Nefes Teknikleri ve Nefes Çalışmaları
– Nefes Egzersizleri, Diyafram Çalışmaları, Nefes Alma ve Nefes Verme Egzersizleri
– Duruş Teknikleri ve Doğru Duruş Çalışmaları
– Diksiyon Çalışmaları (Konuşma Egzersizleri)
– Sesli ve Sessiz Harfler üzerinden gidilerek yapılan çalışmalar
– Ton ve Rezonans
– Doğru tonu ve rezonansı bulmaya yönelik yapılan çalışmalar
– Şan Egzersizleri
– Sesli ve Sessiz Harfler ile hece çalışmaları, Ses Perdelerinin (Orta Sesler, Göğüs Sesleri ve Kafa Sesleri) Yerlerinin Belirlenmesi
– Artikülasyon
– Stil Analizi Çalışmaları
– Türkçe ve Yabancı Repertuar Çalışmaları
– Play Along (Hazır Altyapılar) ile Yapılan Çalışmalar


san-dersi-izmir

Sesinizle Herkesi Etkilemek İstiyorsanız Erturgut Sanat Sizi Bekliyor!

Şan dersleri piyano eşlikli yapılmaktadır fakat duruma göre gitar, keman eşlikli olarak veya diğer ses ekipmanları kullanarak (Md, Bilgisayar vb.) yapılabilmektedir. İsteyen öğrencilerimiz için koro çalışmaları da yapılmaktadır.

Şan Derslerimizde herhangi bir müzik türü ayrılmamakta, tüm ses tekniklerine değinilmektedir. Ayrıca yıl içinde yapılan özel bir çok konserde yer alabilirsiniz. 


Bizi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip ederek yaptığımız tüm etkinliklerden eğlenceli çalışmalardan da haberdar olabilir siz de aramıza katılabilirsiniz.


Ayrıca isterseniz şan dersi programı içinde isterseniz de ayrı olarak, profesyonel eğitmenlerimiz tarafından gerçekleştirilen ses terapisi ve nefes terapisi hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.
Ses terapisi ve nefes terapisi için tıklayınız –> Ses Terapisi ve Nefes Terapisi Nedir?


acoustic guitar performance by music band

Bizi Arayıp Randevu Alınız!

Şan Dersi Gün ve Saatleri

Şan derslerimiz için ders günü ve ders saatleri öğrencilerin uygun gün ve saatleri doğrultusunda belirlenmektedir ve ders programı öğrenciye uygun şekilde hazırlanmaktadır.

Şan kursumuz haftanın 7 günü boyunca sabah 09.00’dan gece 23.00 saatlerine kadar açıktır.


İzmir’de Şan Dersleriyle İlgili Sık Sorulan Sorular

Ne kadar zamanda sonuç alırım?
Bu süre kesinlikle kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir ve bu sorunun cevabı tamamen kişinin kendisinde saklıdır. Ne kadar zamanda güzel şarkı söyleyebilirim, ne kadar sürede sesim güzelleşir gibi sorularla ilgili en doğru cevapları ücretsiz deneme derslerimizde almanız mümkündür?

Şan dersi ücretleri hakkında bilgiyi nasıl alabilirim?
Ders ücretlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayabilir veya bize msn@erturgutsanatmerkezi.com adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Dönemlik kampanyalı fiyatlarımızdan hemen yararlanmak için lütfen geç kalmayın!

Nota bilmeden şan eğitimi alabilir ve şarkı söyleyebilir miyim?
Nota bilmeden de şarkı söyleyebilirsiniz, dersler sırasında öğretmenlerimiz zaten size gerekli tüm bilgiyi vermektedir, siz hiç yorulmayın biz sizin için gerekli en detaylı programı hazırlıyoruz.

izmir-şan-dersi

Kalite Mesafe Tanımaz!

Şan dersleri için her hangi bir yaş sınırı var mıdır?
Profesyonel şan eğitimi 10 yaştan itibaren başlamaktadır.

Kursunuza ulaşım kolay mıdır?
Kursumuza kolaylıkla metroyla, otobüsle veya vapurla ulaşabilirsiniz. Eğer kaliteli bir şan eğitimi almak istiyorsanız mesafeleri kesinlikle dert etmemelisiniz.

Kursumuz sadece Karşıyaka, Mavişehir bölgelerinden gelen kursiyerlere değil, Balçova, Narlıdere, Bornova, Hatay, Buca, Karabağlar, Gaziemir, Güzelbahçe, Bostanlı, Alsancak, Urla gibi noktalardan gelen kursiyerler için de tercih sebebidir ayrıca kursumuza Manisa ve Aydından bile bir çok öğrenci gelmektedir. Kaliteli eğitime ulaşmak çok kolay, bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


Şan dersi alanların ve almak isteyenlerin faydalanması için sitemizde oluşturduğumuz bir şan dersi kategorisi bulunmaktadır. Ses eğitimiyle ilgili ayrıntılı makaleler için “ses eğitimi” kategorisine tıklayıp bu yazılara kısa bir göz gezdirmenizi kesinlikle tavsiye ederiz.


şan eğitimi

Erturgut Sanat Şan Dersi İzmir

 

Şan Dersi İzmir Karşıyaka 

Şan Dersi İzmir Şan Dersi İzmir – Şan Eğitimi İzmir Karşıyaka – Şan Kursu İzmir