erturgut sanat iletişim
Müzik – Resim – Tiyatro – Fotoğraf Kursu İzmir

Klasik Gitar Dersi


Klasik Gitar Dersi

Klasik Gitar Kursu İzmir

Klasik Gitar Dersi İzmir

Öğrenme garantili gitar dersleri, uygun fiyatlı gitar kursları, gitar öğretmenlerimiz tarafından onaylanmış uygun fiyatlı gitar satışları ve kendi müzik grubunuzu kurma imkanı!

Ayrıca aklınıza takılan tüm sorular için Kursa Başlamadan Önce Bilinmesi Gereken 6 Şey yazımıza tıklamanızı ve okumanızı kesinlikle öneririz. https://www.erturgutsanatmerkezi.com/sik-sorulan-sorular/

Klasik Gitar Hakkında

Klasik gitar bir çok müzik tarzında kullanılmasıyla beraber günümüzde en popüler çalgılardan biri haline gelmiştir. Bu kadar fazla ilgi gören bir enstruman olarak klasik gitar tek başına bile yeterince zengin bir enstruman olma özelliğindedir. Ayrıca çalınacak tarza göre insan sesinede eşlik konusunda iyi bir enstruman olması gitarı dahada popüler yapmaktadır ve yine duyguları müzikle dışarı aktarmanın, hisleri çok sesli dışa vuruşun popüler bir aracıdır, okulda, mahallede tanisilan ilk arkadas gibidir gitar. Hayatınıza girdiğinde eğer gerçekten hakkettiği değeri verirseniz uzun süre birlikte vakit geçireceğiniz arkadaş bir enstrumandır. En yalniz anlarinizda, gecenin bir vakti odaniza girdiginizde bir tek o uyaniktir, bir tek o dinler sizi ve sizde onu…

Hicbir zaman geri cevirmez gitar, hep dinler; kimi zaman kirik kalbinizi, kimi zaman yeni askin verdigi heyecanla atan kalbinizi, kimi zaman sinirinizi, kimi zaman karanliginizi ve öfkenizi. Ortak olur hislerinize gitar. Aşk gibidir, arkadaş gibidir, dost gibidir. Bir kenarı bıraksanız bile bekler kılıfından çıkaracağınız günü ve kılıfından çıktığında belki siz yaşlanmışsınızdır ama onun sesi yine aynıdır, yine ortak olmaya hazırdır hislerinize. Biz Erturgut Sanat Merkezi olarak klasik gitar kurslarımızla sizi bu dostla tanıştırmak hislerinize aracı olacak bu enstrumanın eğitimi konusunda sizlere yardım etmekten mutluluk duyarız.

Klasik Gitar Ders Programı

Klasik Gitar derslerimizi kişinin beklentileri doğrultusunda kişiye özel bir ders programı hazırlayarak sürdürmekteyiz ve bu bizi klasik gitar derslerinde başarıya götüren en önemli etkenlerden biridir. Hobi amaçlı eğitimin yanı sıra profesyonel anlamda konservatuar düzeyindede eğitimimiz bulunmaktadır.

Klasik gitar çalmak doğru eğitmenle kolay bir iştir ve bu işin yaşı yoktur. Öğretmenlerimiz disiplinli fakat sizi sıkmayacak tekniklerle sizin klasik gitar hakimiyeti sağlamanızı klasik gitarı sevmenizi sağlayarak dersleri öğrencinin müzik aletinden beklentileri doğrusunda işlemektedir. Klasik gitar derslerimiz kendi alanında uzman eğitmenler tarafından size özel programlarla işlenmektedir.

Heryaşa yönelik klasik gitar dersleri vermekteyiz .Tüm gitar dersleri kişiye özel ve sınıf gitar dersleri olarak yapılmaktadır.

Klasik gitarın nasıl bir enstruman olduğunu duymak için similasyona buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz

Klasik Gitar Hakkında Sık Sorulan Sorular

Ne kadar zamanda klasik gitar çalabilirim?
3. ayda klasik gitarda şarkı çalışmaları yapmaya başlanılır.

Klasik gitar çalmaya hangi gitarla başlamalıyım?
Klasik gitar çalmaya ne kadar iyi bir gitarla başlarsanız o kadar rahat edersiniz. Bu yüzden klasik gitar satın alırken bütçenizi çok kısıtlı tutmamanız daha sağlıklı olacaktır.

Klasik gitar fiyatları İzmir’de ne kadar?
Klasik gitar fiyatları minimum olarak 100 TL civarındadır. Klasik gitar satın almadan önce kursumuzu arayıp destek alabilirsiniz.

Klasik gitar kursu fiyatları izmir’de ne kadar?
Klasik gitar kursu fiyatlarımızı öğrenmek için bize mail atabilirsiniz.

Klasik gitarda klasik parçalar çalmak zorunda mıyım?
Klasik gitarda popüler şarkılar da çalabilirsiniz.

Gitarı öğrenirken nota öğrenmek zorunda mıyım?
Gitar çalmayı öğrenirken nota öğrenmeniz sizin için büyük bir artı olacaktır fakat nota öğrenmeyi kesinlikle istemiyorsanız tab sistemiyle de klasik gitar çalmayı öğrenebilirsiniz fakat bu çok önerilmeyen bir yöntemdir.

Klasik gitar çaldıktan sonra elektro gitar çalabilir miyim?
Klasik gitar çalmaya başlamadan önce direkt olarak elektro gitarla da başlayabilirsiniz


Klasik Gitar Dersi İzmir Karşıyaka  / İzmir Klasik Gitar Kursu / İzmir Gitar Dersi

Klasik Gitar Dersi İzmir / Klasik Gitar Kursu İzmir / İzmirde Klasik Gitar Eğitimi

Klasik Gitar Kursu İzmir – Gitar Dersi İzmir Karşıyaka – Klasik Gitar Kursu İzmir Karşıyaka