erturgut sanat iletişim
İzmir'de Müzik, Resim, Tiyatro, Fotoğraf, Yazarlık, Dans, Yaratıcı Drama, Diksiyon Kursları

Gitar Kursu İzmir


Gitar Kursu İzmir

Gitar Kursu İzmir İle Gitar Çalmak Çok Kolay!

Gitar çalmaya ilk adımı atarken doğru bir başlangıç için, Erturgut Sanat gitar kursu size gitar çalmayı en kısa sürede, en uygun fiyata ve en eğlenceli şekilde öğretmeyi garanti ediyor.

Google’da gitar kursu izmir, gitar dersi izmir gibi aramalarla bu sayfaya ulaştıysanız çok şanslısınız çünkü en doğru adreste ve emin ellerdesiniz!

Buraya kadar geldiğine göre gitar çalmaya isteklisin! İstemek başarmanın yarısıdır derler, gerçekten de öyle, ilk yapmamız gereken kendimize güvenmemiz! Yapabileceğinden eminiz, biz bunu başarman için buradayız, gitar kursu izmir olarak elimizden gelen her şeyi yapıp, sana özel bir gitar kursu programı hazırlayıp, sana, senin sevdiğin şarkıları en iyi şekilde çaldırmak için buradayız! İlk önce bu işe özgüvenle, kendimize güvenerek başlayalım! Şimdi de bu yazıyı sonuna kadar okuyup bilmemiz gereken her şeyi iyice öğrenelim ki gitar kursuna ilk adımı atabilelim! Sizin için hazırladığımız, bir çırpıda okuyabileceğiniz, gitar kursu yazısında bir çok sorunun cevabını bulabilirsiniz, keyifli okumalar!

Türkiye’nin en büyük sanat merkezlerinden biri olan ve İzmir’in en çok tercih edilen gitar kursuna davetlisiniz!

Gitar Kursu İzmir

+ Öğrenme garantili gitar dersleri
+ En uygun gitar kursu fiyatları
+ Kısa sürede öğreten kişiye özel ders programları
+ Uygun fiyata, gitar öğretmenlerimiz tarafından önerilen gitar satışları!

Hızlıca gitar çalmayı öğrenmek istiyorsanız 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayıp ücretsiz gitar deneme dersleri için randevu alabilirsiniz. Ayrıca kendi müzik grubunuzu kurabilme imkanı ve çok daha fazlası gitar kursumuzda!


Ayrıca aklınıza takılan tüm sorular için Kursa Başlamadan Önce Bilinmesi Gereken 6 Şey yazımıza tıklamanızı ve okumanızı kesinlikle öneririz.


Gitar Kursu yazımızda cevabını bulabileceğiniz bazı sorular;

– Gitar çalmak zor mudur ve gitar çalmayı ne kadar zamanda öğrenirim?
– Gitar kursu fiyatları ve gitar fiyatları ne kadar?
– Gitar çalmak için yaş sınırı bulunuyor mu ve gitar çalmanın şartları nelerdir?

Yukarıdaki sorular ve çok daha fazlasına yazımızda değindik fakat yazımızı okuduktan sonra cevaplarını bulamadığınız sorular için bir diğer gitar kursu yazımızı da okumanızı öneririz; Gitar Kursu İzmir


Sosyal medya hesaplarımızı takip eden herkes düzenlenen atölyelere ücretsiz katılım hakkı kazanabilmektedir, bu fırsattan yararlanmak isteyenler için; Erturgut Sanat Sosyal Medya Hesapları


Erturgut Sanat’ta Verilen Gitar Kurslarımız;

Öncelikle şunu belirtmek gerek, önce klasik gitar çal sonra elektroya geçersin, sonra bas gitar çalarsın gibi bir şey yok, nasıl ki basket oynamak isteyen birine sen önce bir koşucu ol, sonra basketbolcu olursun denmiyorsa gitarda da aynısı geçerli, istediğiniz gitar türünü seçerek gitar dersi almaya başlayabilirsiniz.

Klasik Gitar Kursu
Elektro Gitar Kursu 
Bas Gitar Kursu 
Pop Gitar Kursu
Flamenko Gitar Kursu 
Akustik Gitar Kursu
Jazz Gitar Kursu olarak ayrılmaktadır.


gitar-kursu

Ücretsiz Gitar Deneme Dersi İçin Hemen Arayın!


İnsana en iyi arkadaş olan, insan sesine en güzel şekilde eşlik eden, lavta denilen atasının değişime uğramasıyla 19. yy’da asıl şeklini alıp günümüze gelen, Avrupa’ya kadar Haçlılar ve Endülüs Emevileri tarafından getirilen, zamanla bir tutku haline gelen ve bir tutku haline geldikten sonra başka hiç bir şeye ihtiyaç duyurmayan, gecenin geç saatinde de, sabahın köründe de size arkadaşlık eden, size hiç bir zaman sırt çevirmeyip bıraktığınız yerde dört gözle onu çalmanızı bekleyen, duygularınızı içinizdeki mutluluğu da karanlığı da dışarı aktarabileceğiniz inanılmaz bir müzik aletidir gitar!

Cana can, emeğe emek katan bir müzik aletidir kendisi, ne zaman eksik, yalnız hissetseniz yanınızdadır, birilerine söyleyemediklerinizi ona söylersiniz rahatça, bir ağaç parçasında ruh bulur müzik, anılarınız paylaşır, hislerinizi fısıldarsınız. Daha ne duruyorsunuz bu güzelliği hayatınıza dahil etmek için, hadi artık ertelemeyin!


Ağaçtan Bir Dost, Dost’tan İzmir’de Gitar Kursu | Erturgut Sanat

Eğlenceli gitar kursu, İzmir Karşıyaka’da Bostanlı’ya da yakın ama İzmir’in her yerinden kolayca ulaşılabilecek bir noktada, aile ortamıyla, kaliteli eğitim anlayışı ve hep ben kazanayım demeyen anlayışlı, ucuz ve uygun gitar dersi fiyatlarıyla kişiye özel, tam olarak istediğiniz gibi bir gitar eğitimi veriyor ve en samimi şekilde akıllara takılan soruları cevaplıyor. Hep ben kazanayım, İzmir’de gitar kursu arayan herkesi ben bünyemde toparlayayım demekten öte, gitarı, müziği ve sanatı sevdirmeyi ve insan kazanmayı amaçlayan gitar kursumuz seni de aramızda görmek istiyor ve İzmir’de gitar kursu için Erturgut Sanat’ı tercih ettiğin taktirde sana gitar çalmayı öğretebileceğinin garantisini veriyor, sen yeter ki iste, gerisi bizde (:

İzmir’in En Çok Tercih Edilen Gitar Kursu Sizi Bekliyor!

Gitar çalmayı öğrenmek isteyenler, hızlı gitar dersleri alarak kısa zamanda sevdikleri şarkıları çalabilecekleri seviyeye gelmek isterler. Bunun da birkaç yolu vardır.

+ Gitar kursu veren bir kurumdan, uzman bir gitar öğretmeninden gitar dersi almak
+ Youtube’dan gitar derslerine bakıp, en iyi gitar dersi veren youtube kanallarını bulup, gitar dersi videoları indirmek ve gitar derslerini videolu anlatımlardan takip etmek
+ Gitar dersi için metodlar satın almak ya da pdf gitar dersleri indirmek

Gitar çalacaklara tavsiyelerimizin başında, “gitar eğitimine doğru bir başlangıç yapmak” gelmektedir. Yanlış öğrenilen bilgileri düzeltmek daha zor olacağı için ilk adım çok önemlidir.

İnternette kaynakların fazlasıyla yer aldığı günümüzde internetten gitar çalmayı öğrenmek mümkündür fakat temeli doğru oturtmak ve hatalarınızı farketmek adına bir eğitmenden destek almak gerekmektedir. Gitar dersleri başlangıç seviyesinde eğitim aldıktan sonra, gitar eğitmeni sizi “kendi başınıza gitar öğrenecek seviye”ye getirdikten sonra “özel gitar kursu fiyatları bana pahalı geliyor diyenler” videolardan ve kitaplardan da çalışma yapabilirsiniz. Hatta Murat Erturgut tarafından hazırlanmış, Türkçe olarak en detaylı gitar teknikleri bilgisini sunan “Süper Gitar Teknikleri” gitar metodunu da pdf olarak internetten ücretsiz olarak indirmek mümkün.

Ayrıca “ücretsiz deneme dersi” akıllara takılan soruları cevaplamak, öğrenciye bir yol haritası çizmek için vardır. Mesela;
46 yaşında gitar kursuna başlanır mı?
Klasik gitar çalmadan elektro gitar öğrenilir mi?
İzmir’de gitar fiyatları ve klasik gitar kursu ve diğer kursların fiyatları ne kadar?
Çocuklar için gitar dersi var mı?

Gibi sorular ve çok daha fazlası ücretsiz deneme derslerinde cevaplanır.


Gitar Kursuyla İlgili En Çok Merak Edilenler

Hepimiz bir işe adım atarken, bilinmeze doğru bir yolculuğa çıkarız ve bu yolculuk kafalarda bir çok soruyu doğurur, şimdi size ücretsiz deneme derslerinde gitar kursuna dair en çok karşılaştığımız soruları listeliyoruz ve tabii yazının ilerleyen kısımlarında bu sorulara cevap bulmak, cevap bulamadığınız sorular için de bize yazarak, arayarak sormak mümkün;

 • Gitar çalmayı öğrenmek doğuştan bir yetenek gerektirir mi?
 • Her isteyen, düzenli çalışarak iyi gitar çalmayı öğrenebilir mi?
 • Gitarla ne kadar zamanda sevdiğim şarkıları çalabilirim?
 • Gitar dersi almaya başlamak için önceden bilgi sahibi olmak gerekiyor mu?
 • Ben henüz gitar satın almadım, gitar almadan önce gitar kursuna yazılmam mümkün mü?
 • Gitar çalmak çok mu zor?
 • Gitar çalmak için yaşım çok mu geç?
 • Gitar fiyatları ne kadar, bana en uygun, bütçeme en uygun ucuz gitar fiyatı ne kadar?
 • Gitar dersinin fiyatı ne kadar?
 • Elektro gitar çalmak istiyorum, önce klasik gitar çalmam gerekir mi?
 • Ben ilk önce “Akdeniz Akşamları” çalmayı mı öğreneceğim?
 • Gitar kursu programı nasıl oluyor, ben haftaiçi geç saate kadar uygun değilim, kaça kadar açıksınız?
 • Ya gitar çalmayı beceremezsem bunu nasıl anlarız?
 • Almam gereken gitarın özellikleri nasıl olmalı?
 • Nota bilmiyorum yine de gitar dersi alabilir miyim?

Yukarıdaki sorular gitar dersi almak isteyenlerin aklına gelen soruların büyük çoğunluğunu oluşturuyor, bu sorulardan belki hepsi belki de birkaç tanesi sizin de aklınıza takılmıştır, işte biz bu soruları cevaplamak için buradayız ve emin ellerdesiniz!


Gitarın günümüzdeki yeri

Gitar günümüzün en popüler çalgılarından biri haline gelmiş ve bir çok müzik tarzına dahil olup grupların içinde yer alırken eşliğin dışında solo olarakta tek başına bir dinleti enstrümanı olarak kullanılması gitarı dahada tercih edilir bir enstrüman haline getirmiştir.


İyi bir “gitar kursu” seçmenin önemi

gitar dersi izmir

Erturgut Sanat Gitar Kursu İzmir

Gitarın popülerliğiyle doğru orantılı olarak biraz gitar çalmayı bilen bir çok insan gitar dersi vermeye başlamıştır.Eğer gitara başlangıçta doğru kişi yada kuruluştan ders almaz, başlangıç aşamasında yanlış şekilde öğrenmeye başlarsanız ileriki aşamalarda bu yanlışları düzeltmek çok daha zor olacaktır bu da sizin hem paranızı hemde zamanınızı çalmaktan başka birşey değildir. Fiyatları uygun olduğu için, içi boş sadece göstermelik kursları yada kişileri tercih etmeniz sizi beklentinizin aksine geriye götürecek, gitara sıfırdan başlayan birine göre daha geride olmanıza yol açacaktır.


Erturgut Sanat Merkezinde Gitar Kursları

 • ♦ Gitar Kursu İzmir olarak haftanın 7 günü aralıksız olarak hizmet vermekteyiz.
 • ♦ Derslerin günleri ve saatleri, sizlerin ve öğretmenlerin ortak talepleri doğrultusunda ayarlanmaktadır.
 • ♦ Kursa başlamadan önce bir gitar satın almak zorunda değilsiniz, gitar kursunun gitarlarını kullanabilirsiniz.
 • ♦ Gitar alana kadar çalışmak için gitar kursumuza gelip pratik yapabilirsiniz.
 • ♦ Gitar almaya karar verdiğinizde, piyasa fiyatının altında gitar satın almanız için tüm destek verilmektedir.
 • ♦ Gitar eğitimleri sırasında ders programı sizin sevdiğiniz şarkılara göre size özel olarak hazırlanır.
 • ♦ İsterseniz bireysel özel ders isterseniz sınıf dersi alabilirsiniz.
 • ♦ Eğer sadece arkadaşlarınızdan bir sınıf oluşturmak isterseniz size özel bir sınıf açılma imkanı vardır.
 • ♦ Yıl içinde veya yıl sonunda düzenlenen konserlerimizde yer alabilirsiniz.
 • ♦ Gitar kursuna başlamak için yaş sınırı bulunmamaktadır, her yaştan birey gitar kursu alabilir.
 • ♦ Gitar çalmak için uygun muyum, ellerim küçük mü, parmaklarım kısa mı, yeteneğim var mı gibi soruların cevaplarını öğrenmek için ücretsiz deneme dersine katılabilirsiniz.
 • ♦ Gitar dersleri dışında gerçekleşen etkinliklerimize katılıp, sanat merkezimizin sosyal ailesinin bir parçası olabilirsiniz.
 • ♦ Gitar kursumuzun yeri çok merkezidir, kolaylıkla İzmir’in her yerinden ulaşabilirsiniz.
 • ♦ Kurslarımızda belli seviyeleri tamamladıkça, katılım sertifikası almanız mümkündür.
 • ♦ Gitar Kursu İzmir olarak, İzmir’in en çok tercih edilen gitar kursu olarak hizmet vermekteyiz.
 • ♦ Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek siz de bu sanat ailesinin bir parçası olabilirsiniz, tek yapmanız gereken sosyal medyada Erturgut Sanat’ı aratmak ve takip etmeye başlamak.

Erturgut Sanat Merkezi olarak bugüne kadar her seviyeden yetiştirdiğimiz gitar öğrencilerimiz bizim en büyük referansımızdır, kişiye özel hazırladığımız gitar dersi programlarımız sayesinde öğrenciyi sıkmayacak gitar eğitimimiz öğrencilerin bizi tercih etmelerinin sebebidir. Her öğrencinin enstrümanından beklentisi farklıdır, bu yüzden herkese aynı şeyi sunmak bazı öğrencileri memnun ederken bazı öğrencilerin kısa sürede sıkılmasına yol açacaktır, bunu göz önünde bulundurduğumuz için hem en kısa sürede başarıya ulaşmak hemde en iyi şekilde öğrenci memnuniyetini sağlamak için çalışmaktayız.


Gitar Kursu Programımız

Gitara yeni başlayacaklar önce Klasik – Akustik – Elektro – Bas gitar seçimini yaptıktan sonra ( Bu seçim sanat merkezimize gelerek gitar öğretmenlerimizin yönlendirmesi doğrultusunda da yapılabilir. ) tarz seçimi yapmalıdırlar. Örneğin klasik gitar çalmak isteyenler gitarda Klasik Müzik mi yoksa Pop Müzik mi çalacaklarına karar vermelidirler veya elektro gitar çalacak olan öğrenciler tarzlarını belirlemeli ve o doğrultuda çalışma yapılmasını sağlamalıdırlar, bu konularda karar vermeleri için sanat merkezimizden istediğiniz zaman destek alabilirsiniz.  Ayrıca gitar kursumuzda önceden bilgisi olan kişilerin neler yaptıklarına bakıp daha önceki çalışmalarını göz önünde bulundurarak bir gitar kursu programı hazırlamaktayız.


gitar-kursu-izmir


Dersler sırasında birden fazla gitar metodu kullanılmakta ve kişiye en hızlı şekilde sonuca ulaştıracak gitar kursu programları hazırlanmaktadır, ayrıca elektro gitar eğitimleri sırasında eğitmenimiz Murat Erturgut’un yazmış olduğu ve özellikle internet ortamında çok fazla ilgi görmüş olan Gitar Teknikleri kitabı da kullanılmaktadır ( Kitabı buradan inceleyebilirsiniz:  Gitar Metodu )


Gideceğiniz kursun eğitmeni, ortamı, sahip olduğu koşullar ve her şeyden önemlisi sana gitarı öğreteceğim deyip sizi gereksiz bilgilerle oyalamaması çok önemli, gitar kursu alacağın kuruma ve gitar öğretmenine güvenesin ki her şey yolunda gitsin ve sen de olabilecek en kısa sürede gitar çalmayı öğren. Erturgut Sanat’taki koşullar aşağıdaki gibi

 • Haftanın 7 günü 09.00 – 23.00 saatleri arasında gitar dersi
 • Kişiye özel hazırlanmış ders programı
 • Her yaşa uygun, her tarzda eğitim
 • Gitar taşıma zorunluluğu yok, gitar atölyesinin gitarları kullanılabilir
 • Ders dışında gelip etüd yapma imkanı
 • Sıcak ve eğlenceli, sanatsal bir aile ortamı
 • Uygun fiyatlı gitar dersleri
 • İster sınıf dersi ister bireysel özel ders seçeneği
 • Gitar eğitimi sonunda verilen katılım sertifikası
 • Konserlerde gitarist olarak yer alma imkanı
 • Kolay ulaşım, merkezi bir konum
 • Uygun fiyata, ucuz şekilde gitar temin edebilme

 

Tamam biz söyledik gitar kursunda koşulların böyle olduğunu ama, sen kendi gözlerinle de görmek istersen, sürekli aktif olarak kullandığımız sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsin tek yapman gereken instagramda, facebookta, twitterda ve daha nice sosyal mecrada Erturgut Sanat diye aratıp bizi takip etmek, hadi bir tık uzağındayız (:

Ayrıca aşağıdaki videolardan gitar çalmaya dair sorulan klişe soruların cevaplarını da izleyebilirsiniz;


acoustic guitar performance by music bandGitar Ders Günleri ve Şartları

Ders gün ve  saatleri öğrencinin isteği doğrultusunda belirlenmektedir ve esnek ders saatlerimiz sayesinde çalışanlar içinde günün geç saatlerinde de kursumuz devam etmekte ve ders vermekteyiz. Belli bir seviyeye geldikten sonra bilgisayar destekli alt yapı üzerine yapılan gitar derslerimiz, dersleri daha eğlenceli kılmaktadır. Hem kalite hem fiyat açısından İzmir’in en çok tercih edilen gitar kurslarından “Erturgut Sanat Merkezi” her yaştan ve her seviyeden gitar öğrencisine kapılarını yıllardır açmakta ve en iyi hizmeti sunmaktadır.

Gitar Etkinlikleri

Gitar öğrencilerimizin de talebi doğrultusunda gruplar halinde çalışmalar yapılmaktadır. Elektro gitar ve bas gitar öğrencileri için gruba bateri ve vokal de dahil edilip müzik stüdyosunda grup çalışmaları yapılmaktadır. Klasik gitar öğrencileri için popüler ve klasik parçalar çok sesli olarak çalışılmaktadır. Öğrencilerimiz yapılan konserlerde yer alabilmektedir. Ayrıca öğrenciler düzenlenen tüm organizasyonlarımıza ücretsiz olarak katılabilmektedirler. ( Etkinliklerimiz için tıklayın )


İzmirde Gitar Kurslarıyla İlgili Sık Sorulan Sorular

Gitar çalmayı kaç ayda öğrenebilirim?
Gitar kursunun ne kadar süreceği ve kaç ayda öğrenebileceğiniz tamamen göreceli bir kavramdır bu kişinin yeteneğine ve çalışmasına göre değişmektedir fakat 3. aydan itibaren şarkıları çalmaya başlayabilirsiniz.

Kurs fiyatlarınız ne kadar?
Kurs fiyatlarımız sınıf gitar dersleri ve bireysel gitar dersleri olarak farklılık göstermektedir. Fiyatlarımızla ilgili ayrıntılı bilgi almak için msn@erturgutsanatmerkezi.com adresimizeGitar kursu izmir mail atabilirsiniz. Gitar kursu fiyatlarımızda dönemlik kampanya bulunmaktadır, kampanyalı fiyatlarımızı kaçırmayınız!

Gitar kursuna başlamak için yaş sınırı kaçtır?
Gitar çalmaya veya her hangi bir müzik aletine başlamak için hiç bir yaş sınırı bulunmamaktadır. En büyük öğrencimizin 85 yaşında olması ve müzik aleti çalmaya yeni başlamış ve başarılı da olması sizi biraz daha cesaretlendirebilir. Müzik yapmanın yaşı yoktur.

Elektro gitara başlamak için önce klasik gitar çalmak zorunda mıyım?
Elektro gitar çalmaya başlamak istiyorsanız önce klasik gitar çalmak zorunda değilsiniz, klasik gitarın perde aralıkları daha fazla olduğu için klasik gitarda parmaklarınız biraz daha fazla açılacaktır fakat parmaklarınızı yeterince açmak için elektro gitar üzerinde de doğru alıştırmaları yaparak doğru şekilde bir gelişim sağlayabilirsiniz.

Hobi amaçlı çalıcam nota bilmiyorum, öğrenmek zorunda mıyım?
Nota müzisyenlerin ortak dilidir ve öğrenmesi hiç de sanıldığı kadar zor değildir, fakat tamamen hobi amaçlı çalacak ve notaları öğrenmek istemeyen kişiler için tab denilen ve sayılarla gösterilen bir sistemle de gitar çalışmaları yapılabilmektedir.

Gitar Kursları için Gitarımı yanımda getirmeli miyim?
Gitar kursları için gitarınızı yanınızda getirmeniz gerekmemektedir, sanat merkezimizde bir çok gitar bulunmaktadır ve gitar öğrencilerimiz bu gitarları kullanabilmektedir.

izmir gitar kursuMüzik Kursunuz nasıl bir yer, gitar kursunuz imkanları nelerdir?
Sanat merkezimizde donanımlı derslikler ve geldiğinizde ders zamanına kadar vakit geçirebileceğiniz deniz manzaralı ferah bekleme salonu bulunmaktadır. Ayrıca ücretsiz fotokopi, kablosuz internet, beklerken playstation oynama, büyük müzik ve nota arşivi, süreli yayınlar ve ikramlarımız bulunmaktadır. Sıcak, eğlenceli ve modern dizayn edilmiş ortamıyla sanat merkezimiz tüm öğrencilerimiz için sadece ders saatleri içinde değil haftanın bir çok gününde ziyaret ettikleri bir yerdir.

Gitar fiyatları ne kadar?
Klasik gitar fiyatları 40 dolardan elektro gitar fiyatları ise 75 dolardan başlamaktadır.


Ayrıca gitarla ilgili bir çok bilgiye ve aklınıza takılan tüm soruların cevaplarına “gitar kategorisi” ne tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Gitar Kursunuza rahatlıkla İzmir’in her yerinden ulaşabilir miyim?

O kadar bahsettikten sonra, siz de en azından bir ücretsiz deneme dersi almaya yerimizi görmeye karar verdiniz, peki nasıl ulaşacaksınız gitar kursumuza?

Evet, kesinlikle gitar kursumuza İzmir’in her noktasından çok rahat ulaşabilirsiniz, ister Mavişehir, Alsancak, Konak, Hatay, Balçova, Güzelbahçe, Göztepe, Güzelyalı, Yeşilyurt, Bornova, Buca, Narlıdere, Karabağlar gibi yerlerden de kolayca gelebilirsiniz. Gitar kursumuz metroya, otobüs duraklarına ve vapur iskelesine çok yakındır, kursumuz çok merkezi bir konumda yer almaktadır, ayrıca kalite sebebiyle Manisa, Aydın gibi illerden bile kursumuza gelen bir çok öğrenci bulunmaktadır.

Aksoy, Alaybey, Atakent, Bahçelievler, Bostanlı, Mavişehir, Nergiz, Aksoy, Şemikler, Örnekköy, Yalı Mahallesi gibi yerlerden kursumuza çok kısa sürede ulaşabilirsiniz fakat çevre bölgelerden de Menemen, Çiğli, Aliağa, Foça, Bayraklı, Egekent, Sasalı, Ulukent, Bergama gibi bölgelerden de kursumuza gelen öğrencilerimiz vardır. Eğer kaliteli bir eğitim almayı istiyorsanız mesafeleri sorun etmemelisiniz, önemli olan evinizin dibinde olması değil kaliteli bir gitar kursu olmasıdır.


Gitar Kursu İzmir Karşıyaka – İzmir Karşıyakada Gitar Dersi – Gitar Kursu İzmir

Gitar Kursu İzmir
gitar kursu izmir bornova
gitar kursu izmir fiyatları
gitar kursu izmir karşıyaka
gitar kursu izmir balçova
gitar kursu izmir hatay
gitar kursu izmir buca