erturgut sanat iletişim
İzmir'de Müzik, Resim, Tiyatro, Fotoğraf, Yazarlık, Dans, Yaratıcı Drama, Diksiyon Kursları

Gitar Kursu İzmir


Gitar Kursu İzmir

Gitar Kursu İzmir İle Gitar Çalmak Çok Kolay!

Gitar çalmaya ilk adımı atarken doğru bir başlangıç için, Erturgut Sanat gitar kursu size gitar çalmayı en kısa sürede, en uygun fiyata ve en eğlenceli şekilde öğretmeyi garanti ediyor.

Türkiye’nin en büyük sanat merkezlerinden biri olan ve İzmir’in en çok tercih edilen gitar kursuna davetlisiniz!

Gitar Kursu İzmir

+ Öğrenme garantili gitar dersleri
+ En uygun gitar kursu fiyatları
+ Kısa sürede öğreten özel ders programları
+ Uygun fiyata, gitar öğretmenlerimiz tarafından önerilen gitar satışları!

Hızlıca gitar çalmayı öğrenmek istiyorsanız 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayıp ücretsiz gitar deneme dersleri için randevu alabilirsiniz. Ayrıca kendi müzik grubunuzu kurabilme imkanı ve çok daha fazlası gitar kursumuzda!


Ayrıca aklınıza takılan tüm sorular için Kursa Başlamadan Önce Bilinmesi Gereken 6 Şey yazımıza tıklamanızı ve okumanızı kesinlikle öneririz.


Gitar Kursu yazımızda cevabını bulabileceğiniz bazı sorular;

– Gitar çalmak zor mudur ve gitar çalmayı ne kadar zamanda öğrenirim?
– Gitar kursu fiyatları ve gitar fiyatları ne kadar?
– Gitar çalmak için yaş sınırı bulunuyor mu ve gitar çalmanın şartları nelerdir?

Yukarıdaki sorular ve çok daha fazlasına yazımızda değindik fakat yazımızı okuduktan sonra cevaplarını bulamadığınız sorular için bir diğer gitar kursu yazımızı da okumanızı öneririz; Gitar Kursu İzmir


Sosyal medya hesaplarımızı takip eden herkes düzenlenen atölyelere ücretsiz katılım hakkı kazanabilmektedir, bu fırsattan yararlanmak isteyenler için; Erturgut Sanat Sosyal Medya Hesapları


 

Erturgut Sanat’ta Verilen Gitar Kurslarımız;

Klasik Gitar Kursu
Elektro Gitar Kursu 
Bas Gitar Kursu 
Pop Gitar Kursu
Flamenko Gitar Kursu 
Akustik Gitar Kursu
Jazz Gitar Kursu olarak ayrılmaktadır.


gitar-kursu

Ücretsiz Gitar Deneme Dersi İçin Hemen Arayın!


İnsana en iyi arkadaş olan, insan sesine en güzel şekilde eşlik eden, lavta denilen atasının değişime uğramasıyla 19. yy’da asıl şeklini alıp günümüze gelen, Avrupa’ya kadar Haçlılar ve Endülüs Emevileri tarafından getirilen, zamanla bir tutku haline gelen ve bir tutku haline geldikten sonra başka hiç bir şeye ihtiyaç duyurmayan, gecenin geç saatinde de, sabahın köründe de size arkadaşlık eden, size hiç bir zaman sırt çevirmeyip bıraktığınız yerde dört gözle onu çalmanızı bekleyen, duygularınızı içinizdeki mutluluğu da karanlığı da dışarı aktarabileceğiniz inanılmaz bir müzik aletidir gitar!

Cana can, emeğe emek katan bir müzik aletidir kendisi, ne zaman eksik, yalnız hissetseniz yanınızdadır, birilerine söyleyemediklerinizi ona söylersiniz rahatça, bir ağaç parçasında ruh bulur müzik, anılarınız paylaşır, hislerinizi fısıldarsınız. Daha ne duruyorsunuz bu güzelliği hayatınıza dahil etmek için, hadi artık ertelemeyin!


Gitarın günümüzdeki yeri

Gitar günümüzün en popüler çalgılarından biri haline gelmiş ve bir çok müzik tarzına dahil olup grupların içinde yer alırken eşliğin dışında solo olarakta tek başına bir dinleti enstrümanı olarak kullanılması gitarı dahada tercih edilir bir enstrüman haline getirmiştir.


İyi bir “gitar kursu” seçmenin önemi

gitar dersi izmir

Erturgut Sanat Gitar Kursu İzmir

Gitarın popülerliğiyle doğru orantılı olarak biraz gitar çalmayı bilen bir çok insan gitar dersi vermeye başlamıştır.Eğer gitara başlangıçta doğru kişi yada kuruluştan ders almaz, başlangıç aşamasında yanlış şekilde öğrenmeye başlarsanız ileriki aşamalarda bu yanlışları düzeltmek çok daha zor olacaktır bu da sizin hem paranızı hemde zamanınızı çalmaktan başka birşey değildir. Fiyatları uygun olduğu için, içi boş sadece göstermelik kursları yada kişileri tercih etmeniz sizi beklentinizin aksine geriye götürecek, gitara sıfırdan başlayan birine göre daha geride olmanıza yol açacaktır.


Erturgut Sanat Merkezinde Gitar Kursları

Erturgut Sanat Merkezi olarak bugüne kadar her seviyeden yetiştirdiğimiz gitar öğrencilerimiz bizim en büyük referansımızdır, kişiye özel hazırladığımız gitar dersi programlarımız sayesinde öğrenciyi sıkmayacak gitar eğitimimiz öğrencilerin bizi tercih etmelerinin sebebidir. Her öğrencinin enstrümanından beklentisi farklıdır, bu yüzden herkese aynı şeyi sunmak bazı öğrencileri memnun ederken bazı öğrencilerin kısa sürede sıkılmasına yol açacaktır, bunu göz önünde bulundurduğumuz için hem en kısa sürede başarıya ulaşmak hemde en iyi şekilde öğrenci memnuniyetini sağlamak için çalışmaktayız.


Gitar Kursu Programımız

Gitara yeni başlayacaklar önce Klasik – Akustik – Elektro – Bas gitar seçimini yaptıktan sonra ( Bu seçim sanat merkezimize gelerek gitar öğretmenlerimizin yönlendirmesi doğrultusunda da yapılabilir. ) tarz seçimi yapmalıdırlar. Örneğin klasik gitar çalmak isteyenler gitarda Klasik Müzik mi yoksa Pop Müzik mi çalacaklarına karar vermelidirler veya elektro gitar çalacak olan öğrenciler tarzlarını belirlemeli ve o doğrultuda çalışma yapılmasını sağlamalıdırlar, bu konularda karar vermeleri için sanat merkezimizden istediğiniz zaman destek alabilirsiniz.  Ayrıca gitar kursumuzda önceden bilgisi olan kişilerin neler yaptıklarına bakıp daha önceki çalışmalarını göz önünde bulundurarak bir gitar kursu programı hazırlamaktayız.


gitar-kursu-izmir


Dersler sırasında birden fazla gitar metodu kullanılmakta ve kişiye en hızlı şekilde sonuca ulaştıracak gitar kursu programları hazırlanmaktadır, ayrıca elektro gitar eğitimleri sırasında eğitmenimiz Murat Erturgut’un yazmış olduğu ve özellikle internet ortamında çok fazla ilgi görmüş olan Gitar Teknikleri kitabı da kullanılmaktadır ( Kitabı buradan inceleyebilirsiniz:  Gitar Metodu )


acoustic guitar performance by music bandGitar Ders Günleri ve Şartları

Ders gün ve  saatleri öğrencinin isteği doğrultusunda belirlenmektedir ve esnek ders saatlerimiz sayesinde çalışanlar içinde günün geç saatlerinde de kursumuz devam etmekte ve ders vermekteyiz. Belli bir seviyeye geldikten sonra bilgisayar destekli alt yapı üzerine yapılan gitar derslerimiz, dersleri daha eğlenceli kılmaktadır. Hem kalite hem fiyat açısından İzmir’in en çok tercih edilen gitar kurslarından “Erturgut Sanat Merkezi” her yaştan ve her seviyeden gitar öğrencisine kapılarını yıllardır açmakta ve en iyi hizmeti sunmaktadır.

Gitar Etkinlikleri

Gitar öğrencilerimizin de talebi doğrultusunda gruplar halinde çalışmalar yapılmaktadır. Elektro gitar ve bas gitar öğrencileri için gruba bateri ve vokal de dahil edilip müzik stüdyosunda grup çalışmaları yapılmaktadır. Klasik gitar öğrencileri için popüler ve klasik parçalar çok sesli olarak çalışılmaktadır. Öğrencilerimiz yapılan konserlerde yer alabilmektedir. Ayrıca öğrenciler düzenlenen tüm organizasyonlarımıza ücretsiz olarak katılabilmektedirler. ( Etkinliklerimiz için tıklayın )


İzmirde Gitar Kurslarıyla İlgili Sık Sorulan Sorular

Gitar çalmayı kaç ayda öğrenebilirim?
Gitar kursunun ne kadar süreceği ve kaç ayda öğrenebileceğiniz tamamen göreceli bir kavramdır bu kişinin yeteneğine ve çalışmasına göre değişmektedir fakat 3. aydan itibaren şarkıları çalmaya başlayabilirsiniz.

Kurs fiyatlarınız ne kadar?
Kurs fiyatlarımız sınıf gitar dersleri ve bireysel gitar dersleri olarak farklılık göstermektedir. Fiyatlarımızla ilgili ayrıntılı bilgi almak için msn@erturgutsanatmerkezi.com adresimizeGitar kursu izmir mail atabilirsiniz. Gitar kursu fiyatlarımızda dönemlik kampanya bulunmaktadır, kampanyalı fiyatlarımızı kaçırmayınız!

Gitar kursuna başlamak için yaş sınırı kaçtır?
Gitar çalmaya veya her hangi bir müzik aletine başlamak için hiç bir yaş sınırı bulunmamaktadır. En büyük öğrencimizin 85 yaşında olması ve müzik aleti çalmaya yeni başlamış ve başarılı da olması sizi biraz daha cesaretlendirebilir. Müzik yapmanın yaşı yoktur.

Elektro gitara başlamak için önce klasik gitar çalmak zorunda mıyım?
Elektro gitar çalmaya başlamak istiyorsanız önce klasik gitar çalmak zorunda değilsiniz, klasik gitarın perde aralıkları daha fazla olduğu için klasik gitarda parmaklarınız biraz daha fazla açılacaktır fakat parmaklarınızı yeterince açmak için elektro gitar üzerinde de doğru alıştırmaları yaparak doğru şekilde bir gelişim sağlayabilirsiniz.

Hobi amaçlı çalıcam nota bilmiyorum, öğrenmek zorunda mıyım?
Nota müzisyenlerin ortak dilidir ve öğrenmesi hiç de sanıldığı kadar zor değildir, fakat tamamen hobi amaçlı çalacak ve notaları öğrenmek istemeyen kişiler için tab denilen ve sayılarla gösterilen bir sistemle de gitar çalışmaları yapılabilmektedir.

Gitar Kursları için Gitarımı yanımda getirmeli miyim?
Gitar kursları için gitarınızı yanınızda getirmeniz gerekmemektedir, sanat merkezimizde bir çok gitar bulunmaktadır ve gitar öğrencilerimiz bu gitarları kullanabilmektedir.

izmir gitar kursuMüzik Kursunuz nasıl bir yer, gitar kursunuz imkanları nelerdir?
Sanat merkezimizde donanımlı derslikler ve geldiğinizde ders zamanına kadar vakit geçirebileceğiniz deniz manzaralı ferah bekleme salonu bulunmaktadır. Ayrıca ücretsiz fotokopi, kablosuz internet, beklerken playstation oynama, büyük müzik ve nota arşivi, süreli yayınlar ve ikramlarımız bulunmaktadır. Sıcak, eğlenceli ve modern dizayn edilmiş ortamıyla sanat merkezimiz tüm öğrencilerimiz için sadece ders saatleri içinde değil haftanın bir çok gününde ziyaret ettikleri bir yerdir.

Gitar fiyatları ne kadar?
Klasik gitar fiyatları 100 TL’den elektro gitar fiyatları ise 200 TL’den başlamaktadır.


Ayrıca gitarla ilgili bir çok bilgiye ve aklınıza takılan tüm soruların cevaplarına “gitar kategorisi” ne tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Gitar Kursunuza rahatlıkla İzmir’in her yerinden ulaşabilir miyim?
Evet, kesinlikle gitar kursumuza İzmir’in her noktasından çok rahat ulaşabilirsiniz, ister Mavişehir, Alsancak, Konak, Hatay, Balçova, Güzelbahçe, Göztepe, Güzelyalı, Yeşilyurt, Bornova, Buca, Narlıdere, Karabağlar gibi yerlerden de kolayca gelebilirsiniz. Gitar kursumuz metroya, otobüs duraklarına ve vapur iskelesine çok yakındır, kursumuz çok merkezi bir konumda yer almaktadır, ayrıca kalite sebebiyle Manisa, Aydın gibi illerden bile kursumuza gelen bir çok öğrenci bulunmaktadır.


Gitar Kursu İzmir Karşıyaka – İzmir Karşıyakada Gitar Dersi – Gitar Kursu İzmir

Gitar Kursu İzmir
gitar kursu izmir bornova
gitar kursu izmir fiyatları
gitar kursu izmir karşıyaka
gitar kursu izmir balçova
gitar kursu izmir hatay
gitar kursu izmir buca