erturgut sanat iletişim
Müzik – Resim – Tiyatro – Fotoğraf Kursu İzmir

Elektro Gitar Dersi


Elektro Gitar Dersi

Öğrenme garantili gitar dersleri, her yaşa uygun, uygun fiyatlı bütçenizi yormayacak dersler, uygun fiyatlı gitar satışları ve kendi müzik grubunuzu kurma imkanı! Ücretsiz deneme dersi için 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.


Ayrıca aklınıza takılan tüm sorular için Kursa Başlamadan Önce Bilinmesi Gereken 6 Şey yazımıza tıklamanızı ve okumanızı kesinlikle öneririz. https://www.erturgutsanatmerkezi.com/sik-sorulan-sorular/


Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek siz de düzenlenen etkinliklerimize ücretsiz katılma imkanı bulabilirsiniz; Sosyal Medya Hesaplarımız


Elektro gitar dersi yazımızda bulabileceğiniz cevaplar;

– Ne kadar zamanda elektro gitar çalmayı öğrenebilirim?
– Elektro gitar kursu fiyatları ve elektro gitar fiyatları ne kadar?
– Elektro gitar çalmaya başlamak için bir sınırlama bulunuyor mu?

Yukarıdaki sorular ve çok daha fazlasını yazımızda bulabilirsiniz, yazımızı sonuna kadar okuyup cevap bulamadığınız sorular olursa bir diğer yazımızı da okumanızı öneririz; Elektro Gitar Kursu İzmir 


En havalı müzik aletlerinin başında gelir, çığlık atmak isteyip atamadığınız zamanların tek çözümüdür, duyguların dışa vurumu, akıldaki düşünceleri, hisleri notaya dönüştüren bir alet, asrın icadı, aşık olunası, hayatı değiştirebilecek ve izleyenleri büyüleyebilecek bir müzik aletidir elektro gitar.

Siz de elektro gitar çalmak istiyorsanız, önce klasik gitar mı çalmalıyım gibi soruları unutup, daha fazla ertelemeden bugün ilk adımı atabilirsiniz!


Elektro Gitar Kursu ile En Havalı Müzikler!

Elektro Gitar Kursu Programı

Günümüzde rock müzik başta olmak üzere bir çok müzik tarzında elektro gitar yerini fazlasıyla almaktadır ve bu da elektro gitarı her geçen gün dahada popüler hale getirmektedir. Elektro Gitar Kurslarımız / Elektro Gitar Derslerimiz birebir özel ders ve sınıf olarak, bilgisayarlı ve tam donanımlı ( amfiler, efekt aletleri vs ) sınıflarda yapılamktadır.

elektro-gitar-kursu-izmir

Erturgut Sanat Elektro Gitar Kursu İzmir

Öğrencinin çalmak istediği tarz doğrultusunda dinlediği gruplar ve örnek aldığı gitarist / müzisyenler doğrultusunda kişiye özel elektro gitar ders programı hazırlayarak işlenen derslerimize alanında uzman eğitmenler girmektedir. Elektro Gitar Dersinin günü ve saati konusunda olan esnekliğimiz sayesinde sizin istediğiniz her saate ders koyarak çalışanlarında istedikleri saatlerde ders alabilmelerini sağlamaktayız.
Elektro Gitar Dersleri sırasında gerekli pratik bilginin yanında teorik ve armonik bilgide alarak tam anlamıyla donanımlı bir müzisyen olarak yetişecek olan bireyler, yaptığımız grup çalışmaları konser ve organizasyonlarda yer alabilmektedirler.


Elektro Gitar Hakkında

Elektro gitar, sesini manyetiklerle elektrik akımına çeviren ve bir amfi ile bu akımdan ses üretilmesini sağlayan gitar çeşidir. Elektro gitarın oluşturduğu sinyalin değiştirilebilir olması, ve üretildiği zaman bir devrim niteliğine sahip yükseklikte bir sese sahip olması, kullanım alanı çok genişlemiş bir gitar türüdür.


Elektro Gitar Etkinlikleri

Elektro gitar öğrencilerimiz, düzenlenen gitar etüdleri, doğaçlama çalışmaları, gitar yapım, gitar bakım atölyelerine, bir çok etkinliğe ücretsiz olarak katılabilmektedirler.


Elektro Gitar Sık Sorulan Sorular

Elektro gitar çalmayı ne kadar zamanda öğrenebilirim?
Elektro gitarda şarkı çalışması yapmaya 3. aydan itibaren başlayabilirsiniz fakat elektro gitar çalmayı ne kadar sürede öğreneceğiniz görecelidir. Bunun için öncelikle ne seviyeye gelmek istediğiniz, neler çalmak istediğiniz ve her gün gitar çalmaya ne kadar vakit ayıracağınız önemlidir.

Elektro gitar çalmak için önce klasik gitar çalmak gerekli midir?
Kesinlikle hayır. Elektro gitar çalmaya başlamak için önce klasik gitar çalmanız gerekmez.

Gitara yeni başlarken minimum bütçeyle hangi klasik gitarı almalıyım?
Eğer minimum bir bütçe ayırmayı düşünüyorsanız size cort, ibanez gibi markaların uygun fiyatlı gitarlarını önerebiliriz. Kesinlikle adı duyulmamış markaların gitarlarını almanızı önermeyiz, en azından gitardan anlayan biriyle bu tarz gitarları satın almanız daha sağlıklı olacaktır.

Gitar kursu fiyatları İzmir’de ne kadar?
Gitar kursu fiyatlarıyla ilgili bilgi almak için msn@erturgutsanatmerkezi.com adresine mail atabilirsiniz. Elektro gitar kursu ücretlerimizde kampanya bulunmaktadır, kampanyadan yararlanmak için lütfen acele ediniz!

Gitar kursuna gelirken yanımda ne getirmeliyim?
Gitar kursuna gelirken yanınızda sadece gitar öğretmeninizin verdiği notları getirmeniz yeterlidir. Elektro gitar derslerimizde ek olarak Murat Erturgut’un yazmış olduğu elektro gitar metodunu kullanıyoruz. Metodu sitemizden indirebilirsiniz.

Okul grubumuzla sahne almak istiyoruz sizden destek alabilir miyiz?
Karşıyaka Lisesi, Cihat Kora Anadolu Lisesi, Süleyman Demirel Lisesi, Milli Piyango Anadolu Lisesi, Atatürk Lisesi, Bornova Anadolu Lisesi, Atakent Anadolu Lisesi, Çakabey Koleji, Ekin Koleji, Gelişim Koleji, Piri Reis Koleji, TAKEV, Menemen Anadolu Lisesi, Gazi Lisesi, Suzan Divrik Anadolu Lisesi, 60. Yıl Anadolu Lisesi, Yunus Emre Anadolu Lisesi, Teğmen Ali Rıza Akıncı Anadolu Lisesi, Vali Erol Çakır Lisesi ve daha sayamadığımız bir çok lise. Hangi liseden olursanız olun, eğer bizden gitar kursu alıyosanız ve grubunuzla beraber grup çalışması yapmak istiyorsanız eğitmenlerimizden her zaman müzik grubunuz için profesyonel destek alabilirsiniz.

Elektro gitar fiyatları İzmir’de ne kadar?
Elektro gitar fiyatları ortalama olarak 200 TL’den başlamaktadır.

Elektro Gitar Kursu İzmir / Elektro Gitar Dersi İzmir / İzmir Elektro Gitar Dersi / İzmir Elektro Gitar Kursu Karşıyaka