erturgut sanat iletişim
İzmir'de Müzik, Resim, Tiyatro, Fotoğraf, Yazarlık, Dans, Yaratıcı Drama, Diksiyon Kursları

Bateri Dersi


Bateri Dersi

Bateri Kursu İzmir Sayesinde Stres Atmak Çok Eğlenceli

Günlük hayatın stresini atmak isteyenler, hareketli bir şeyler yapıp hayatına büyük bir eğlence katmak ve hayatın ritmini yakalamak isteyenler için en doğru tercih bateri kursları!

+ Her yaştan birey için
+ Öğrenme garantili
+ Uygun fiyatlı bateri kursları
+ Uygun fiyatlı bateri satışları
+ Kendi müzik grubunuzu kurma imkanı
+ Ders dışında da baterileri ücretsiz kullanma seçeneği

Türkiye’nin en büyük sanat merkezlerinden İzmir’in en çok tercih edilen bateri kursu Erturgut Sanat’ta! Ücretsiz deneme dersi için bize 0507 95 96 333 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz!


Ayrıca aklınıza takılan tüm sorular için Kursa Başlamadan Önce Bilinmesi Gereken 6 Şey yazımıza tıklamanızı ve okumanızı kesinlikle öneririz. Ve sizler için çektiğimiz bateri dersi videolarını da yazımızın sonunda keyifle izleyebilirsiniz, sizler için ünlü baterist soruları cevaplıyor (:


Bateri kursu yazımızda cevabını bulabileceğiniz sorular;

– Evde baterim yok bateri çalışmalarını nasıl yapabilirim?
– İsteyen herkes bateri / davul çalabilir mi, bateri çalması zor mudur?
– Bateri çalmayı tam anlamıyla öğrenmek için ne kadar zaman gerekir?
– Bateri çalmanın yaş sınırı var mı?
– Bateri kursu fiyatları ve bateri seti fiyatları ne kadar?

Aşağıdaki yazımızı sonuna kadar okuduğunuzda bu soruların birçoğunun cevabını bulacaksınız, cevap bulamadığınız sorular için bir diğer bateri dersi yazımızı okumanızı öneririz; Bateri Kursu İzmir


Sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizi takip ederek, düzenlediğimiz etkinliklere ve atölyelere ücretsiz katılabilirsiniz, lütfen siz de sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın; Erturgut Sanat Sosyal Medya Hesapları


bateri-kursu

Ücretsiz Bateri Deneme Dersi İçin Hemen Arayın!


Gerek görüntüsü gerekse heybetli duruşuyla hem izleyeni hem de dinleyeni etkileyen, insanın hayatına hareket katan, şarkıların kalp atışı niteliğinde, çalması bağımlılık yapan, insanın hayatındaki boşluğu en iyi şekilde doldurabilen, müziğin olmazsa olmazı, 20 dakika çalmasının 100 kalori yaktırdığı, spor yapmak kadar faydalı bir müzik aletidir bateri. 

Bateri çalmak istiyorsanız daha fazla ertelemeden ilk adımı bugün atmaya, kendiniz için, ertelediğiniz bir şeyi artık yapmaya başlamaya ne dersiniz?


Erturgut Sanat Bateri Kursu Programı

Davul ( Bateri ) Dersi  öğrencinin isteği ve beklentisi
doğrultusunda hazırlanmış özel bir programla ilerlemektedir.


Bateri Dersleri
miz profesyonel yalıtımlı stüdyoda, tam donanımlı akustik davulla verilmektedir bir seviyeye kadar ise profesyonel dijital bateri de çalışılmaktadır.

Bateri Derslerimiz ( Davul Dersleri ) teknik ve teorik bilgileri en iyi şekilde verirken, moral motivasyon sağlamayı ve katılımcıyı en iyi şekilde tatmin etmeyi amaç edinir.bateri-kursu-izmir

Bateri Kursularımız alanında uzman konservatuar eğitimli öğretmenler tarafından verilmektedir.

Bateri Derslerine hobi amaçlı katılan  neredeyse tüm çalışan öğrencilerin öncelikli isteği eğlenmek ve iş stresini stres atmaktır.Derslere katılan kişilerin bu ihtiyaçlarını öncelikli olarak karşılarken mümkün olan en iyi teknik veriyi sıkmadan ve strese sokmadan vermek için elimizden geldiğince çalışmaktayız.


Bateri Kursu Programı

bateri kursu izmir

Erturgut Sanat Bateri Kursu İzmir

Bateri derslerimizde program kişiye özel olarak belirlenmektedir. Öncelikle paradiddle, baget tutuş egzersizleri ile başlamaktadır. Çeşitli ritm çalışmaları yapılarak, bu çalışmaların ardından şarkılara eşlik amaçlı çalışmalara başlanılmaktadır. İsteyen kişilere notayla isteyen kişilere ise pratik üzerinden çalışmalar yaptırılmakta ve sadece bateri çalmayı değil, baterinin ayarları, bakımı, bir müzik grubundaki görevi öğretilmekte ve uzman bateri öğretmenlerimiz tarafından ayrıntılı bilgilendirilmektedir.


Baterinin Kökeni ve Bateri Denemek İsteyenler

Vurmak anlamına gelen batter fiilinden türemiştir Bateri kelimesi. Ritm duygusu insanın içinde doğuştan olan bir şeydir ve insanların ilk kullandığı müzik, ritm aletlerinden biridir vurmalı müzik aletleri.
Denemek isteyenler için buraya tıklayarak similasyon davulu deneyebilir.  Ayrıca günlük hayatta bateriyi denemek isteyenler sanat merkezimize gelerek bateriyi deneyip bateri kurslarımıza kaydolabilirler.


Bateri Dersi Gün ve Saatleri

Bateri derslerimiz için ders günü ve saatleri bateri öğrencilerimizin isteği doğrultusunda belirlenmektedir. 09.00-23.00 arası haftanın 7  günü bateri derslerimize devam etmektedir ve bu zaman diliminde bateri kayıtlarımız sürekli olarak devam etmektedir.


acoustic guitar performance by music bandBateri Etkinlikleri

Bateri derslerimize katılan öğrencilerimiz istedikleri takdirde elektro gitar, bas gitar ve şan öğrencilerimizle beraber grup çalışmaları da yapabilmektedirler. Profesyonel müzik stüdyosunda gerçekleştirilen bu tarz çalışmalar hem öğrencinin sosyal bir ortam oluşturmasını sağlar hem de baterini çalışmalarını daha eğlenceli kılar.


İzmirde Bateri Kursu Hakkında Sık Sorulan Sorular

Ne kadar zamanda bateri çalabilirim?
Bateriyi ne kadar sürede çalabileceğiniz kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Fakat en azından 3 ay sonunda şarkı çalışmalarına geçebilirsiniz.

Evde Baterim yok nasıl çalışma yapabilirim?
Evde bateriniz yoksa bir çalışma padi alarak çalışma yapabilirsiniz aynı zamanda istediğiniz zaman sanat merkezimize gelerek burada baterilerde çalışma yapabilirsiniz.

izmir-bateri-kursuBateri kurslarının aylık ücreti ne kadar?
Bateri kurslarımızın aylık ücretini öğrenmek için 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayabilir veya msn@erturgutsanatmerkezi.com adresine mail atabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarımız ve alabileceğimiz kursiyer sayısı belli bir kişi sayısıyla sınırlıdır, dönemlik kampanyalarımızdan yararlanmak için lütfen acele edin!

Bateri çalmak için nota bilmek gerekli midir?
Bateri çalmak için nota öğrenmek zorunda değilsiniz hobi amaçlı çalmak istiyorsanız nota öğrenme zorunluluğunuz bulunmamaktadır fakat bateri

Bateriye başlamak için yaş sınırı var mıdır?
Bateri kursuna başlamak için hiç bir yaş sınırı bulunmamaktadır fakat küçük yaşlarda fiziksel yeterliliği sağlamak gerekmektedir.

 

Bateri kursunuza gelmek çok kolay mıdır?

Evet bateri kursumuza çok kolay şekilde İzmir’in her yerinden ulaşabilirsiniz, sadece Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir’den değil, Balçova, Hatay, Narlıdere, Aliağa, Buca, Bornova, Alsancak, Gaziemir, Güzelyalı, Göztepe, Konak, Yeşilyurt, Karabağlar, Urla gibi yerlerden de kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz. Sanat merkezimiz metroya, otobüs duraklarına, vapur iskelesine çok yakındır. Kursumuz sadece İzmir’den değil Aydın ve Manisa gibi illerden de çok tercih edilen bir kurstur.


Bateri ile ilgili çok ayrıntılı bilgi için “bateri kategorisi“ne tıklayınız.


bateri kursuBateri Kursu İzmir Karşıyaka / Davul Dersi İzmir / Davul Kursu İzmir / Bateri Dersi İzmir Karşıyaka/ Bateri Kursu İzmir / Davul Dersi İzmir Bateri Dersi İzmir İzmir Davul Dersi – Davul Kursu İzmir – Perküsyon  Dersi İzmir Karşıyaka izmir bateri kursları – bateri dersi izmir – bateri kursu izmir bornova – bateri kursu karşıyaka – davul dersi izmir – bateri kursu izmir karşıyaka


Şimdi de gelelim sizin için cevapladığımız bateri dersi videolu sorulara, videolara;

– 2. el bateri alırken dikkat etmemiz gerekenler nelerdir?
– Baget çeşitleri ve özellikleri nelerdir?
– Bateride zayıf eli güçlendirmek için yapılması gereken egzersizler nelerdir?
– Bateri çalmak zor mudur?
– Kısa zamanda bateri çalmayı nasıl öğrenebilirim?
– Bateride atak nasıl yapılır?
– Bateri ile çalınabilecek kolay şarkılar nelerdir?
– Baget nasıl tutulur?
– Davul çalarken nasıl oturulur?
– Bateride hi-hat nasıl kullanılır?
– Bateride kicke nasıl vurulur?
– Evde nasıl bateri çalışılır?
– Nota bilmeden bateri çalınabilir mi?
– Akustik bateri ve elektronik bateri arasındaki farklar nelerdir, hangisi daha iyi?
– Baterinin parçaları nelerdir?
– Bateri zillerinin isimleri nelerdir?
– Bateri çalmayı ne kadar zamanda öğrenebilirim?
– Bateri çalmaya uygun olmak için şartlar nelerdir?
– Bateriye başlamak için en uygun yaş kaçtır?