erturgut sanat iletişim
Müzik – Resim – Tiyatro – Fotoğraf Kursu İzmir

Bateri Dersi


Bateri Dersi

Bateri Kursu

bateri kursuHeryaştan birey için, öğrenme garantili, uygun fiyatlı bateri kursları ve bateri satışları ayrıca kendi müzik grubunuzu kurma imkanı, İzmir’in en çok tercih edilen bateri kursunda!

Ayrıca aklınıza takılan tüm sorular için Kursa Başlamadan Önce Bilinmesi Gereken 6 Şey yazımıza tıklamanızı ve okumanızı kesinlikle öneririz.

bateri-kursu

Bateri Kursu İzmir


Erturgut Sanat Bateri Kursu Programı

Davul ( Bateri ) Dersi  öğrencinin isteği ve beklentisi
doğrultusunda hazırlanmış özel bir programla ilerlemektedir.
Bateri Dersleri
miz profesyonel yalıtımlı stüdyoda, tam donanımlı akustik davulla verilmektedir bir seviyeye kadar ise profesyonel dijital bateri de çalışılmaktadır.

Bateri Derslerimiz ( Davul Dersleri ) teknik ve teorik bilgileri en iyi şekilde verirken, moral motivasyon sağlamayı ve katılımcıyı en iyi şekilde tatmin etmeyi amaç edinir.bateri-kursu-izmir

Bateri Kursularımız alanında uzman konservatuar eğitimli öğretmenler tarafından verilmektedir.

Bateri Derslerine hobi amaçlı katılan  neredeyse tüm çalışan öğrencilerin öncelikli isteği eğlenmek ve iş stresini stres atmaktır.Derslere katılan kişilerin bu ihtiyaçlarını öncelikli olarak karşılarken mümkün olan en iyi teknik veriyi sıkmadan ve strese sokmadan vermek için elimizden geldiğince çalışmaktayız.

Bateri Kursu Programıbateri kursu izmir

Bateri derslerimizde program kişiye özel olarak belirlenmektedir. Öncelikle paradiddle, baget tutuş egzersizleri ile başlamaktadır. Çeşitli ritm çalışmaları yapılarak, bu çalışmaların ardından şarkılara eşlik amaçlı çalışmalara başlanılmaktadır. İsteyen kişilere notayla isteyen kişilere ise pratik üzerinden çalışmalar yaptırılmakta ve sadece bateri çalmayı değil, baterinin ayarları, bakımı, bir müzik grubundaki görevi öğretilmekte ve uzman bateri öğretmenlerimiz tarafından ayrıntılı bilgilendirilmektedir.

Baterinin Kökeni ve Bateri Denemek İsteyenler

Vurmak anlamına gelen batter fiilinden türemiştir Bateri kelimesi. Ritm duygusu insanın içinde doğuştan olan bir şeydir ve insanların ilk kullandığı müzik, ritm aletlerinden biridir vurmalı müzik aletleri.
Denemek isteyenler için buraya tıklayarak similasyon davulu deneyebilir.  Ayrıca günlük hayatta bateriyi denemek isteyenler sanat merkezimize gelerek bateriyi deneyip bateri kurslarımıza kaydolabilirler.

Bateri Dersi Gün ve Saatleri

Bateri derslerimiz için ders günü ve saatleri bateri öğrencilerimizin isteği doğrultusunda belirlenmektedir. 09.00-23.00 arası haftanın 7  günü bateri derslerimize devam etmektedir ve bu zaman diliminde bateri kayıtlarımız sürekli olarak devam etmektedir.

acoustic guitar performance by music bandBateri Etkinlikleri

Bateri derslerimize katılan öğrencilerimiz istedikleri takdirde elektro gitar, bas gitar ve şan öğrencilerimizle beraber grup çalışmaları da yapabilmektedirler. Profesyonel müzik stüdyosunda gerçekleştirilen bu tarz çalışmalar hem öğrencinin sosyal bir ortam oluşturmasını sağlar hem de baterini çalışmalarını daha eğlenceli kılar.

İzmirde Bateri Kursu Hakkında Sık Sorulan Sorular

Ne kadar zamanda bateri çalabilirim?
Bateriyi ne kadar sürede çalabileceğiniz kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Fakat en azından 3 ay sonunda şarkı çalışmalarına geçebilirsiniz.

Evde Baterim yok nasıl çalışma yapabilirim?
Evde bateriniz yoksa bir çalışma padi alarak çalışma yapabilirsiniz aynı zamanda istediğiniz zaman sanat merkezimize gelerek burada baterilerde çalışma yapabilirsiniz.

izmir-bateri-kursuBateri kurslarının aylık ücreti ne kadar?
Bateri kurslarımızın aylık ücretini öğrenmek için msn@erturgutsanatmerkezi.com adresine mail atabilirsiniz.

Bateri çalmak için nota bilmek gerekli midir?
Bateri çalmak için nota öğrenmek zorunda değilsiniz hobi amaçlı çalmak istiyorsanız nota öğrenme zorunluluğunuz bulunmamaktadır fakat bateri

Bateriye başlamak için yaş sınırı var mıdır?
Bateri kursuna başlamak için hiç bir yaş sınırı bulunmamaktadır fakat küçük yaşlarda fiziksel yeterliliği sağlamak gerekmektedir.

Bateri kursunuza gelmek çok kolay mıdır?
Evet bateri kursumuza çok kolay şekilde İzmir’in her yerinden ulaşabilirsiniz, sadece Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir’den değil, Balçova, Hatay, Narlıdere, Aliağa, Buca, Bornova, Alsancak, Gaziemir, Güzelyalı, Göztepe, Konak, Yeşilyurt, Karabağlar, Urla gibi yerlerden de kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz. Sanat merkezimiz metroya, otobüs duraklarına, vapur iskelesine çok yakındır. Kursumuz sadece İzmir’den değil Aydın ve Manisa gibi illerden de çok tercih edilen bir kurstur.

Bateri ile ilgili çok ayrıntılı bilgi için “bateri kategorisi“ne tıklayınız.

Bateri Kursu İzmir Karşıyaka / Davul Dersi İzmir / Davul Kursu İzmir / Bateri Dersi İzmir Karşıyaka/ Bateri Kursu İzmir / Davul Dersi İzmir Bateri Dersi İzmir İzmir Davul Dersi – Davul Kursu İzmir – Perküsyon  Dersi İzmir Karşıyaka izmir bateri kursları – bateri dersi izmir – bateri kursu izmir bornova – bateri kursu karşıyaka – davul dersi izmir – bateri kursu izmir karşıyaka