erturgut sanat iletişim
İzmir'de Müzik, Resim, Tiyatro, Fotoğraf, Yazarlık, Dans, Yaratıcı Drama, Diksiyon Kursları

Etkinlikler


Etkinlikler

Erturgut Sanat Merkezindeki İzmir Etklinlikleri

Eski ve yeni etkinliklerimizi buradan takip edebilir ve sizler de etkinliklerimize katılabilirsiniz, sizleri de aramızda görmek Erturgut Sanat Ailesi olarak bizi mutlu eder!

Bizi instagram, facebook ve twitter üzerinden takip ederseniz etkinliklerimizden haberdar olmanız çok daha kolay olacaktır.

Sanat insanı eğlendirmeli mutlu etmeli, etkinliklerle her şey daha da güzel (:


Ayrıca sanat merkezimizde gerçekleşmesini istediğiniz etkinlikler varsa siz de msn@erturgutsanatmerkezi.com adresine mail atarak istediğiniz etkinliği bildirebilirsiniz.

+ Sanat merkezimizde güncel olarak gerçekleşen tüm etkinlikleri Etkinlik Sayfası na tıklayarak tam zamanlı takip edebilirsiniz.
+ Etkinlik sayfası: https://www.facebook.com/groups/erturgut/


Ayrıca ne olur, ne olmaz benim her şeyden kesinlikle haberim olsun diyorsanız Erturgut Sanat Merkezi’nde gerçekleşen tüm etkinliklere katılmak için 0507 95 96 333 numaralı telefonumuza whatsapptan mesaj atabilirsiniz, whatsapptan ne yazacağım diyorsanız;

Merhaba, benim adım ….. ….., whatsapp etkinlik grubunuza katılmak istiyorum şeklinde adınızı soyadınızı içeren bir mesaj atabilirsiniz, böylelikle sizi de whatsapp etkinlik grubumuza ekleriz ve siz de sohbete dahil olur, etkinliklerden haberdar olursunuz!


erturgut bisiklet gezisi erturgut pes turnuvası erturgut mangal partisi erturgut piknik erturgut call of turnuvasıorigamiyılbaşı posterentonasyonfilm gecesiney atölyesitelefon fotoğrafçılığıerturgut sanat futbol posteri

şirince gezisi

Erturgut Sanat’ta İzmir etkinlik takvimi için bizi arayın!